Mantas Wizard atšoko brolio Viliaus Žmuidinavičiaus vestuves: tapo jo meilės liudininku

Vilių Žmuidinavičių bei Gintarę Andzevičiūtę sveikino ir jaunikio brolis iliuzionistas Mantas Wizard / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Gydytoja odontologė Gintarė Andzevičiūtė (30) ir Lietuvos karo policijoje tarnaujantis Vilius Žmuidinavičius (31) susituokti turėjo dar gegužę, tačiau poros planus sujaukė karantinas. „Šiandien džiaugiamės, kad viską pavyko perkelti, suderinti ir išsvajotoji diena pagaliau atėjo“, – sako iliuzionisto Manto Žmuidinavičiaus-Wizard jaunesnysis brolis.

Gintarė ir Vilius susipažino prieš ketverius metus. Žavi mergina iš karto patraukė Viliaus dėmesį ir jau pirmosiomis pokalbio minutėmis jis liko neabejingas jos charizmatiškai asmenybei.

Liepos 5-ąją Šv. Ignoto bažnyčioje žiedus su iš Panevėžio kilusia Gintare sumainęs Vilius Žmuidinavičius savo nuotaką pirmą kartą pamatė naktiniame klube.  

„Esu girdėjęs sakant, jog tokioje vietoje antrosios pusės rasti neįmanoma, o aš iš karto, vos sutikęs Gintarę, sakiau – čia mano būsima žmona“, – šypteli jis.

Viliaus Žmuidinavičiaus ir Gintarės Andzevičiūtės vestuvės / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Galbūt vestuvės būtų įvykusios anksčiau, tačiau netrukus, dar draugystės pradžioje, Gintarei ir Viliui teko santykių išbandymas. Karo policijoje dirbantis vyras buvo išsiųstas į Afganistaną, kur „karštajame“ taške praleido pusmetį. Kabule esančioje karinėje bazėje Vilius vykdė taikos palaikymo misiją „Tvirta parama“.

„Kelionė neleido pagreitinti vestuvių proceso, bet vos sugrįžęs, praėjusių metų rugsėjį, iš karto pasipiršau Gintarei“, – pasakoja V. Žmuidinavičius.

Mylimai moteriai tapti jo žmona Vilius pasiūlė Gruzijoje. Dar būdamas Afganistane, jis susižavėjo gruzinų kultūra. Viliui teko nemažai su šios šalies gyventojais bendrauti.

Viliaus Žmuidinavičiaus ir Gintarės Andzevičiūtės vestuvės / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Viliaus Žmuidinavičiaus ir Gintarės Andzevičiūtės vestuvės / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Užsisakėme su Gintare bilietus į šią šalį, o visą piršlybų programą derinau su ten gyvenančiais gruzinais. Jie man nupasakojo, kur gražiausios vietos, skaniausias vynas. Gintarei pasipiršau prie Gergeti šv. Trejybės cerkvės, esančios 2200 metrų aukštyje virš jūros lygio. Išties magiška vieta, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama, matosi Gruzijos kalnai.“

Mylimajai ištarus „taip“, Vilius iš pasakiškos vietos su ja nuvyko į netoliese esančiame miestelyje įsikūrusį viešbutį, kuriame pora vakarieniavo, o Viliaus užsakymu personalas kūrė jiems šventišką nuotaiką.

Dėl pačių vestuvių karo policininkas jaudinosi net kiek labiau nei mylimoji. Norėjosi, kad viskas būtų tobula. 10 metų Lietuvos kariuomenėje tarnaujantis vyras apgalvojo kiekvieną detalę. Net Šv. Ignoto bažnyčia, kurioje tuokėsi, turėjo simbolinę reikšmę.

Viliaus Žmuidinavičiaus ir Gintarės Andzevičiūtės vestuvės / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Tarnybą kariuomenėje pradėjau Garbės sargybos kuopoje ir beveik kiekvieną sekmadienį Šv. Ignoto bažnyčioje su kariais lankydavausi mišiose prieš vėliavų pakėlimo ceremoniją. Šiuose Dievo namuose buvau palaimintas ir prieš išvykstant į Afganistaną, todėl vieta kelia nemažai sentimentų“, – pasakoja Vilius.

Ketveriais metais vyresnis Viliaus brolis, žinomas iliuzionistas Mantas Wizard ir Gintarės sesuo Eglė liepos 5-ąją tapo jaunųjų liudininkais.

„Su Mantu mus sieja ypatingas ryšis. Net ir gimę esame beveik tomis pačiomis dienomis – broliui birželio 27-ąją suėjo 35-eri, o aš savo gimimo dieną atšvenčiau birželio 25-ąją. Tikrai nebuvo abejonių, kad jis taps mano vestuvių liudininku“, – sako V. Žmuidinavičius.

Iliuzionistas M. Žmuidinavičius-Wizard prisipažįsta, jog tokia atsakomybė jam teko pirmą kartą. 

„Jaučiuosi pagerbtas, labai už juos abu džiaugiuosi. Tai – išties graži ir puikiai sutarianti pora, mes bendraujame ir kartu praleidžiame daug laiko. Linkiu broliui laimingo, ramaus ir meilės kupino šeimyninio gyvenimo, jis puikus ir atsakingas žmogus“, – sako Mantas.

Viliaus Žmuidinavičiaus ir Gintarės Andzevičiūtės vestuvės / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Pasiteiravus, ar pora jau suplanavo medaus mėnesį, Vilius neslepia, kad tuokėsi jam itin įdomiu laikotarpiu.

„Dėl Covid-19 teko daug ką keisti. Iš pradžių vestuvės buvo numatytos gegužės 9-ąją, po jų norėjome plaukti kruiziniu laivu po Karibų slas. Na, ši kelionė šįmet jau neįvyks, tačiau galbūt pavyks nuskristi kitais metais. Pasiliekame vietos fantazijai, gerai būtų ir po Lietuvą pakeliauti, čia netrūksta gražių vietų.“

Žiūrėkite fotogaleriją:

Viliaus Žmuidinavičiaus ir Gintarės Andzevičiūtės vestuvės (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau