Mantas Wizard atsisakė toliau dalyvauti „Šokiuose ant ledo“ – užleido vietą Daumantui Mikučioniui

Agnė Oradauskaitė ir Mantas Wizard / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio vakarą LNK televizija žiūrovams tiesiogiai transliavo antrąją „Šokių ant ledo“ laidą, kurios metu dailiojo čiuožimo įgūdžius kino filmų tema demonstravo dešimt porų. Profesionalių čiuožėjų iš Lietuvos ir užsienio partneriais šou metu tapo Lietuvos scenos žvaigždės, porų pasirodymus vertino šou komisija. Laidos pabaigoje paaiškėjo, kuri pora paliko šou – savo noru iš konkurso pasitraukė Mantas Wizard ir Agnė Oradauskaitė.

„Šokiuose ant ledo“ dalyvauja Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionatų dalyvė Ramunė Satkauskaitė ir Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius, verslininkas Daumantas Mikučionis ir dukart Lietuvos dailiojo čiuožimo vicečempionė Aida Rybalko, šokėjas Vytautas Mackonis ir penkiskart Lietuvos čiuožimo čempionė Gintarė Vostrecovaitė, sportinių šokių žvaigždė Katerina Voropaj ir daugkartinis Lietuvos čempionas Aidas Reklys.

Taip pat šou pasirodė sporto žinių vedėja Asta Žukaitė ir daugkartinis Lietuvos čempionas Saulius Ambrulevičius, Erika Vitulskienė ir Ukrainos čempionas, Graikijos šou „Dancing on Ice“ nugalėtojas Andrejus Bekho, magas Mantas Wizard ir tarptautinių varžybų prizininkė Agnė Oradauskaitė, dainininkė Vaida Genytė ir daugkartinis Lietuvos čempionas Tomas Katukevičius, Gintarė Gurevičiūtė ir maskvietis čiuožėjas Aleksejus Rogonovas, Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentas Petras Nausėda ir gražuolė „Mis Latvija 2010“ Alisa Miškovska.

Antroji „Šokių ant ledo“ laida (94 nuotr.)
+88

Dalyvius vertino komisija: televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, aktorė Asta Baukutė, Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko.

„Šokių ant ledo“ vairas patikėtas naujam vedėjų duetui – įvaizdį pakeitusiai aktorei Ingai Jankauskaitei ir šokėjui Andriui Butkui. Šou filmuojamas Vilniaus „Akropolyje“.

Pirmoji ant ledo pasirodė A.Žukaitės ir S.Ambrulevičiaus pora. Jiedu įkūnijo populiaraus serialo „Game of Thrones“ (liet. „Sostų karai“) herojus. Šokis buvo aistringas, jame – daug akrobatinių elementų. Pora atrodė labai charizmatiška, atskleidė aktorinius gebėjimus. Komisijos nariai porai skyrė 21,5 balą iš 24 maksimalių.

„Jums pakišo koją tai, kad pasirodėte pirmi, tačiau esate labai graži pora“, – sakė R.Mikelkevičiūtė. P.Vanagas kalbėjo kitaip: „Susidarė įspūdis, kad ši aikštelė jums – per maža. Reikia ją didinti.“ „Sporte tie, kurie pasirodo pirmieji, niekad negauna geriausių vertinimų, kad kiti galėtų pasitempti“, – aiškino M.Drobiazko.

Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Agnė Oradauskaitė ir Mantas Wizard – antrieji, užlipę ant ledo. Jiedu įkūnijo „Operos fantomo“ herojus. Mantas ant ledo lipo po sunkios kojos traumos – iki paskutinės akimirkos buvo nežinoma, ar gydytojai jam leis čiuožti. Tačiau jis čiuožė – virpančiomis kojomis, neitin užtikrintas, nedrąsus. Komisija porai skyrė 16,5 balų iš 24 galimų. Praėjusios laidos metu pora sulaukė prasčiausių komisijos įvertinimų.

„Mantai, pamačiau milžinišką postūmį į priekį. Pažiūrėk, prašau, į komisiją: ar matai, kokio lygio žvaigždės tave vertina? Mėgaukis ir imk pasitikėti savimi“, – sakė R.Mikelkevičiūtė. P.Vanagas taip pat įvertino mago pažangą, tačiau ragino dar labiau stengtis.

Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tretieji ant ledo stojo Alisa Miškovska ir traumą tebesigydantį P.Nausėdą poroje laikinai pakeitęs Andrius Butkus. Akivaizdu, kad A.Butkus – nėra naujokas dailiojo čiuožimo srityje. Žiūrovams pora skyrė romantišką ir jausmingą, taip pat tvirtą ir stiprų pasirodymą. Kadangi poros pasirodymas laidoje buvo šou elementas, bet nekonkursinis, komisijos nariai jo nevertino.

„Butkau, tu suprask: LNK karjerą padarei tik per Ingą Valinskienę. Ir čia tau seksis tik per moterį“, – sakė A.Baukutė, kuri porai žėrė kompimentus: gyrė A.Butkų už talentą, žadėjo karjerą Latvijoje ir pergalę „Šokiuose ant ledo“.

Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Aleksejus Rogonovas ir Gintarė Gurevičiūtė – kita ant ledo lipusi pora. Jiedu šoko vaidindami „Juodąją Gulbę“. Pasirodymo būta išties elegantiško, taip pat su sudėtingais ir efektinais triukais pakėlimais, sukiniais. Komisija jiems skyrė 22,5 balus – daugiau nei prieš tai buvusiems lyderiams A.Žukaitei ir S.Ambrulevičiui.

„Įvaizdis, kurį bandėte sukurti, buvo už širdies griebiantys. Gintarės daryti pakėlimai buvo labai efektingi ir rizikingi. Jei ne mažos klaidelės, būčiau skyręs maksimalų įvertinimą“, – sakė P.Vanagas.

Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Stanislovas Buškevičius ir Ramunė Satkauskaitė – kita pora, lipusi ant ledo. Politikas žiūrovams pasirodė itin susikaustęs: akivaizdu, kad čiuožti jam nėra drąsu, o ir technikos subtilybių taip greit kaip kiti šou dalyviai jis nespėjo išmokti, įsisavinti. Komisija skyrė 20,5 balų.

M.Drobiazko vertino poros pasirodymą už jausmingumą, tačiau atkreipė dėmesį, kad toms poroms, kuriose neprofesionalas yra vyras, pasirodyti daug sunkiau, mat nepavyksta atlikti sudėtingų triukų.

Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Aidas Rekys ir Katerina Voropaj paruošė pasirodymą filmo „Greiti ir įsiutę“ tema. Jie pasitelkė specialiuosius efektus: iš pačiūžų leido ugnies kibirkštis. Kaip ir visi, demonstravo triukus: pakėlimus, sukinius. Pasirodymo metu atrodė charizmatiški, energingi, čiuožė užtikrintai. Komisija porai skyrė 23,5 balus iš 24 galimų.

„Pasirodymas visais atžvilgiais buvo vau. Jei tik tie fejerverkai būtų uždegti pasirodymo pabaigoje, tai būtų išvis“, – sakė P.Vanagas.

Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Aida Rybalko ir Daumantas Mikučionis – kita pasirodžiusi pora. Jiedu šoko vaizduodami filmą „Graži moteris“. D.Mikučioniui praėjusios laidos metu sekėsi prastai, tačiau šįkart, panašu, ne ką geriau: užkliuvęs jis griuvo ant ledo, tačiau pakilo ir čiuožė toliau. Komisija porai skyrė 16 balų – mažiausiai iš visų.

„Daumantui esu super dosni“, – sakė A.Baukutė, skyrusi vos tris balus. Ji pasirodyme pasigedo užtikrintumo, tikino, kad D.Mikučionis rūpinosi tik savimi, bet ne partnere. P.Vanagas sakė, kad šio dalyvio demonstruota technika – viena geriausių, tačiau buvo per daug klaidų.

Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Andrejus Bekho ir Erika Vituskienė šoko pagal Emilio Vėlyvio filmą „Zero 2“. Nestandartinės kūno linijos Erikai netrukdė išdarinėti triukus, pats Andrejus tapo tikrų tikriausias aktorius Ramūnas Rudokas. Komisija porą įvertino 20,5 balais.

P.Vanagui labai patiko – skyrė 5,5 balus ir gyrė abu šokėjus už paraką, humoro jausmą. M.Drobiazko teigimu, tai – gražiausias vakaro pasirodymas.

Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Toliau pasirodė Gintarė Vostrecovaitė ir Vytautas Mackonis. Rytietiškais motyvais paremtas pasirodymas sukaustė žiūrovų dėmesį: pora ant ledo mosikavo kardais, atrodė kaip japonų kovotojai, išdarinėjo sudėtingus triukus. Komisija jiems skyrė 23 balus.

„Viskas buvo taip gražu ir gerai... Taip smarkiai pakėlėte kartelę“, – sakė P.Vanagas. „Šiandien, akivaizdu, jūsų vakaras. Po to, kai praėjusį kartą kritote, atrodo, dirbote dieną naktį“, – sakė R.Mikelkevičiūtė.

Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tomas Katukevičius ir Vaida Genytė pasirodė paskutinieji, jie įkūnijo filmo „Perl Harboras“ herojus. Romantika čia liejosi per kraštus – žiūrovams papasakota skausmo kupina meilės istorija. Komisija buvo įtikinta: porai skirti 23 balai.

„Noriu jus, Vaida, pagirti už tai, buvote labai susikaupusi“, – sakė A.Baukutė. „Labai gražus numeris. Visa idėja, muzika“, – svarstė M.Drobiazko.

Susumavus pirmuosius rezultatus – komisijos vertinimus ir žiūrovų balsus – paaiškėjo, kad dvi prasčiausiai pasirodžiusios poros yra Daumanto Mikučionio ir Manto Wizard. Abi poros turėjo pakartoti savo šokius ir vėl susikauti dėl išlikimo, jų likimą spręsti turėjo komisija.

Vis dėlto reikalai pakrypo netikėta linkme: M.Wizard atsisakė pakartoti savo šokį ir pats paprašė teisės savo noru pasitraukti iš šou – užleido vietą D.Mikučioniui. Sprendimą jis priėmė dėl to, kad jaučiasi nepajėgus toliau dalyvauti šou – jam trukdo patirta kojos trauma.

Skaitykite daugiau