Mantas Stonkus: „Su Indre jau kelis mėnesius nebegyvename kartu“

Indrė Stonkuvienė ir Mantas Stonkus / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-28 14:03
Komikas, aktorius ir televizijos laidų vedėjas Mantas Stonkus penktadienį patvirtino jau kurį laiką viešojoje erdvėje sklandančius gandus – žinomas komikas ir televizijos laidų vedėja, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė suka skirtingais keliais.

Žinią, kad jau kurį laiką nebegyvena su žmona M. Stonkus pranešė savo socialinio tinklo paskyroje.

„Mes esame suaugę žmonės, mylintys tėvai ir geri draugai ir mes visada būsime – Stonkai, nesvarbu, po vienu stogu, ar atskirai“, – rašė komikas.

„Įsivaizduokit, kai girtas senis, kokiame madingame bare, bando pasilaižyti su ką tik pilnametystės sulaukusia mergaite. Ji bando jį atstumti, bet po kelių minučių jis vėl lėtai bando savo laimę. Jis gerai apsirengęs, pasikvepinęs bet iš burnos nemaloniai smirda alkoholiu ir cigarėtėm. Jis užkanda gumos, pabaigia kokteilį ir vis tiek bando. Jis žino, kad elgiasi nelabai etiškai, bet kol mergaitė atsisako, jis nieko blogo juk nedaro – taigi rankos nelaužia ir per prievartą liežuvio į burną nekiša(!) – bet vis tiek bando. Kai mato, kad nepavyks, tada nueina pas kitą auką, bando laimę su ja, bet nuo gretimo staliuko vieną akimi stebi mergaitę.

Mergaitė truputį atsikvėpia, bet dvi minutės poilsio, ir šalia jos jau sėdi kitas senis – įsistatęs kiaulės akis, su tais pačiais kvapais ir pasitikėjimą savimi spinduliuojančiomis manieromis – bando šnekinti savo auką su intencija jai įkišti liežuvį į burną. Nemaloniausia yra tai, kad jie turi teisę lįsti prie pilnametės.

Dar nemaloniau, kad jie turi patirtį tokiuose dalykuose ir žino, kad jiems gali pavykti, jeigu tik auka bus pasimetusi ir naivi. Ir visada yra tikimybė, kad mergaitė sutiks pasivažinėti jo džipu, o paskui pirtelė ir visi tolimesni veiksmai, kurių protingam žmogui aiškinti nebereikia. Vėliau jis, toje pačioje, pirtyje galės pasigirti savo įtakingiems seniams, kokį gerą trofėjų apturėjo. Būtent taip su mumis šiuo metu elgiasi žurnalistai ir visuomenė.

Stebint soc medijas, jau keli mėnesiai, aišku, jog mes su Indre nebegyvename kartu. Ir čia yra mūsų pasirinkimas ir mūsų teisė gyventi taip, kaip mes norime ir neturime niekam aiškinti, kas, kaip ir kodėl. Mes esame suaugę žmonės, mylintys tėvai ir geri draugai ir mes visada būsime – Stonkai, nesvarbu, po vienu stogu, ar atskirai. Aš ne krepšininkas, o Indrė ne Stonkė ir mūsų skalbiniai džiovinami džiovyklėje.

Mergaitė turi teisę sėdėti bare, seniai – irgi turi. Ir niekam nebūtų smagu jei bare sėdėtų tik vieni, arba kiti, kontaktas visada smagus, nu, bet nebūtina lįsti laižytis“, – socialiniame tinkle rašė žinomas vyras.

Mantas Stonkus

Stonkai Įsivaizduokit, kai girtas senis, kokiame madingame bare, bando pasilaižyti su ką tik pilnametystės sulaukusia mergaite. Ji bando jį atstumti, bet po kelių minučių jis vėl lėtai bando savo...

Pora romantiškus santykius puoselėjo kiek daugiau nei dešimt metų. Jų vestuvės įvyko 2011-aisiais. Mantas ir Indrė augina du vaikus – Ceciliją ir Pranciškų. 

Naujausi straipsniai