Mantas Stonkus: „Niekur nebenoriu tolti nuo namų, nebent tai būtų atostogos su šeima“

Mantas Stonkus su Cecilija ir Pranciškum / Tomo Adomavičiaus nuotrauka
Autorius: BEATRIČĖ JUREVIČIŪTĖ
Publikuota: 2021-06-02 19:42
Su savo vaikais aktorius Mantas Stonkus (34) jau dabar yra geriausi draugai. Jis viliasi, kad vieną dieną, kai Cecilija (8) ir Pranciškus (6) užaugs, į jo namus sugrįš pasidalyti nostalgiškais vaikystės prisiminimais. Dėl to Mantas labai stengiasi, kartais gal net persistengia, bet juk būtų nesąžininga sau leisti daug, o vaikams – nieko.

Regis, tapti savaitgaliniu tėčiu po skyrybų su vaikų mama Indre Stonkuviene net nesvarstei?

Jokiu būdu. Vaikų priežiūra dalijamės po lygiai. Per pastaruosius metus labai pasikeitė mano kasdienybė ir pagaliau galiu dirbti kaip daugelis normalių žmonių – iki penktos valandos vakaro. Paimu juos iš mokyklos ir darželio, nuvežu į būrelius – tai iki pandemijos atrodė sunkiai įmanomi dalykai.

Mūsų laikas kartu – kokybiškas, bet svarbiausia yra ne tai, ką su savo vaikais veiki, o nuoširdžiai rodomas dėmesys. Auginant vaikus būtina disciplina, pastovumas, balansas – visi šie dalykai tėvus ir vaikus daro laimingus.

Šiuolaikiniai tėvai su savo atžalomis dalijasi gyvenimiška patirtimi ir nelaiko jų tiesiog vaikais, bet augina juos kaip investiciją į pačius save. Skiria jiems daug laiko, nes siekia būti geriausiais tėvais. Pasakysiu paprastai: Ceciliją ir Praną auklėju taip, kad ateityje ir pats galėčiau iš jų ko nors išmokti. Mano vaikai man – kaip vienetas. Matau dvi asmenybes, tai, kaip jie kartu bendrauja, kaip sutaria ir palaiko vienas kitą.

Visą tekstą gali skaityti tik ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Turintiems prenumeratą ir programėlę telefone

Kodėl verta prenumeruoti ŽMONĖS telefono programėlę?
  • Net trys žurnalai už vieno kainą – ŽMONĖS, LAIMĖ ir LEGENDOS
  • Visus 3 žurnalus prenumeratoriai skaito pirmieji. ŽMONĖS – jau trečiadienio vakarą!
  • Pirmas mėnuo 0,99 Eur, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka

Naujausi straipsniai