Mantas Stonkus atskleidė, kokias klaidas daro norintys papulti į televiziją

Mantas Stonkus/LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-27 10:09
Jau šį sekmadienį televizijos žiūrovus nustebins ypatinga naujo muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ premjera. Didžiausia pavasario televizijų naujiena iššūkiu taps ne vienam šlovės siekiančiam dainininkui.

„Finalo ketvertas“ – muzikinis projektas, kurio pirmojoje laidoje komisija jau pristato atrinktus pergalės vertus vokalistus. „Tai nereiškia, kad likę dalyviai neturi jokio šanso. Tiesiog mes esame tikri, kad būtent šiems keturiems žmonėms tetrūksta mažo žingsnio iki tapimo tikromis megažvaigždėmis. Jei yra manančių, kad jie gali geriau, – labai laukiam to įrodymo“, – atskleidė projekto rengėjai.

Vis dėlto, naujai atėjusiems pretendentams viskas nebus taip paprasta. Tam, kad būtų galima mesti iššūkį vienam iš sostą jau užkariavusių ketverto narių, jiems teks pereiti teisėjų filtrą. Tik visus tris „taip“ iš Vido Bareikio, Martyno Tylos ir Egidijaus Dragūno gavę dalyviai galės stoti į dvikovą. Jos baigtį tiesioginiu balsavimu nulems žiūrovai.

Neretai muzikiniuose projektuose sėkmę bandantys dalyviai padaro esminių klaidų, kurios labiau nei jų vokaliniai sugebėjimai nulemia iškritimą. „Finalo ketverto“ vedėjas Mantas Stonkus pokštaudamas pasidalijo keturiais dalykais, kuriuos tiesiog būtina daryti užlipus ant scenos, jei nori į projektą… nepatekti.

„Būtinai reikia ginčytis su teisėjais. Ateik ir aiškink teisėjams, kaip reikia dirbti jų darbą. Kaip jie nieko nesupranta ir kaip tu esi žymiau geriau matęs „Youtube“, – teigė M. Stonkus.

„Finalo ketvertas“ – jau šį sekmadienį 19 val. per LNK televiziją. Tai – muzikinis talentų šou, prasidėsiantis ten, kur kiti baigiasi – nuo jau atrinktų pergalės vertų vokalistų. Sezono klausimas – kam ir ar pavyks juos išstumti iš muzikinių sostų ir iš kovos dėl nugalėtojo titulo. Projekto vedėjai – Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus. Teisėjų trejetukas: Vidas Bareikis, Egidijus Dragūnas-SEL ir Martynas Tyla.

Naujausi straipsniai