Mantas Petruškevičius tapo Baltarusijos atlikėjos Veronikos Gordijevskajos stilistu

Veronika Gordijevskaja ir Mantas Petruškevičius / zmones24.lt
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktyviai karjeros Lietuvoje siekianti atlikėja iš Baltarusijos Veronika Gordijevskaja, kuri dėl savo įtakingų pažinčių rytuose yra vadinama geriausia Rusijos superžvaigždžių drauge, vasario 3 dieną, sostinės klube „Seacret“ surengs gyvos muzikos vakarą. Specialiai šiam pasirodymui jos stilistu tapo Mantas Petruškevičius.

„Sėkminga atlikėjo karjera priklauso nuo labai daugelio dalykų: nuo prodiuserių, muzikos, tekstų autorių ir, žinoma, nuo gerų stilistų. Norint tapti populiariu ir geidžiamu, privalai ne tik turėti gerą išvaizdą, nepriekaištingą balsą, užvedantį repertuarą, bet ir ryškų įvaizdį“, – sako Veronika. 25 metų mergina įsitikinusi, kad sėkmingai sukurtas įvaizdis gali įtakoti ir žmogaus gyvenimą.

„Manau, kad kiekvienas scenos žmogus turi susikurti tokį įvaizdį, kuris sietųsi ir su jo vidiniu pasauliu, – mintimis dalijasi dainininkė. – Niekam ne paslaptis, jog šou versle yra dvi galimybės išpopuliarėti. Vienas būdas yra kurti ir atlikti muziką, kuri virpina klausytojų širdis, o kitas – demonstruoti savo charizmą ir šokiruojantį įvaizdį. Pastarąjį būdą naudoja tokios užsienio žvaigždės kaip Britney Spears ar Madonna. Tačiau reikia nepamiršti, kad skandalai, nors ir padeda išpopuliarėti, tačiau gadina atlikėjo įvaizdį.“

Džiaugiuosi, kad garsiausias Lietuvos stilistas sutiko man padėti.

Kalbėdama apie savo stilių, mergina sako, jog anksčiau ji pati rinkdavosi, kokius drabužius vilkėti scenoje. Tačiau vėliau suprato, kad tai kur kas geriau už ją gali padaryti profesionalai.

„Kiekvienas atlikėjas privalo turėti savo stilistą, kuris padeda susigaudyti mados džiunglėse. Todėl labai džiaugiuosi, kad pats garsiausias Lietuvos stiliaus ekspertas Mantas Petruškevičius sutiko man padėti“, – gerų emocijų neslepia baltarusė.

Skaitykite daugiau