Mantas Petruškevičius: „Pramogų pasaulyje nėra nė vieno žmogaus, kuriuo visiškai pasitikiu“

Mantas Petruškevičius / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-03 12:18
Saulėta ir kaitri vasaros diena siauroje Vilniaus senamiesčio gatvelėje. Viename prabangiausių šalies restoranų vyksta pasiruošimo darbai – vakare švęsti gimtadienio čia susirinks išskirtinė publika. „Jauni, stilingi ir gyvenimą mylintys žmonės yra pagrindiniai mano klientai“, – sako floristas ir dekoratorius Mantas Petruškevičius (35), jau nuo ryto plušantis su savo komanda.

Ir visas vargas – dėl šio vienintelio vakaro, po kurio kalnai gėlių keliaus į šiukšlyną. Tačiau Mantas iš visų jėgų stengiasi sukurti tokią atmosferą ateisiantiems svečiams, kurios jie nepamirštų galbūt ir visą likusį gyvenimą.

35-erių Mantas atrodo niekuo nepasikeitęs nuo tų laikų, kai buvo dažnas vakarėlių svečias. Gal tik rengiasi nebe taip puošniai, kaip anuomet. Mantas ir neslepia, kad kasdien nuo devynių ryto jis dieną pradeda sporto salėje.

Ir geriausi draugai gali išduoti. Aš pasitikiu savimi.

Mantas Petruškevičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Mantas Petruškevičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Tas žinomumas, kuris man buvo gan malonus anksčiau, jau dabar yra nubrauktas, – Delfi TV gyvenimo būdo laidai „Kasdienybės herojai“ prisipažino Mantas. Jis neslepia, kad jis pramogų pasaulyje neturėjo nė vieno tokio žmogaus, kuriuo galėtų visiškai pasitikėti, ir sunkią akimirką išsipasakoti.

„Nereikia visiškai pasitikėti kažkuo vienu. Nes ir geriausi draugai gali išduoti. Aš pasitikiu savimi“, – atvirai sako M.Petruškevičius.

Mantas jau seniai apleido žvaigždžių vakarėlius, turtingų ponių draugiją, beveik nebedalina interviu ir vengia viešumos. Mantas neslepia, kad yra visiškai susikoncentravęs į savo darbą, nes turi didžiulių ambicijų – jis siekia būti vienu geriausių dekoratorių visame pasaulyje. Jis jau ir turi ne vieną apdovanojimą. Žinomas lietuvis pripažintas vienu geriausių Pabaltijos šalių dekoratorių.

„Aš galvoju, kad ir dabar tos kritikos sulaukiu įvairios. Dieve, ką ta kritika, man tai patinka. Aš esu susitaikęs su tuo, susigyvenęs, manęs nei skaudina, nei žeidžia. Žmonės tiesiog kartais nieko neveikiantys kritikuoja dėl to, kad savęs nėra taip stipriai gyvenime išreiškę kaip aš“, – apie piktus lietuvių žodžius sako Mantas.

Jis neslepia – pastaruosius kelerius metus jis jaučiasi išties save realizuojantis, radęs savo vietą po saule, todėl jam nebereikia arogantiškos žvaigždės pozos ir dailių kostiumų. Atviras pokalbis su Mantu Petruškevičiumi - šį sekmadienį Delfi TV gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“.

Naujausi straipsniai