Mantas Petruškevičius: „Buvęs įvaizdis mane išvargino“

Mantas Petruškevičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-31 16:22
„Noriu užbraukti praeitį ir nusiplauti buvusį įvaizdį. Mane tai išvargino“, – jau šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ prisipažins stilistas, floristas Mantas Petruškevičius. Anot garsaus vyro, viešas gyvenimas ankščiau ar vėliau išvargina, be to, pramogų pasaulyje netrūksta intrigų, o tikros draugystės – retenybė.

Tuo metu kadaise labai populiarios grupės „Balius“ solistas Gintautas Kirkila – Klarkas prisimins laikus, kai pasirodymai, kuriuose dalyvaudavo, surinkdavo pilnas sales. Dabar vyras atviraus nusprendęs netgi baigti programuotojo mokslus, kad galėtų papildomai užsidirbti ir išgyventi.

Antanas Nedzinskas / Žilvino Pekarsko / 15min nuotr.
Antanas Nedzinskas / Žilvino Pekarsko / 15min nuotr.

„Kaimelio gyventojai juokaudami mane vadina „buržujumi“, – pasakos buvęs Seimo narys, dainininkas, šou menas, o dabar ir verslininkas Antanas Nedzinskas. Per 4-erių metų kadenciją Antanas pasakos susitaupęs beveik 60 tūkst. eurų ir juos investavęs į sodybą Trakų rajone, kurioje plėtoja kaimo turizmo verslą.


Eglė Jurgaitytė / Organizatorių nuotr.
Eglė Jurgaitytė / Organizatorių nuotr.

„Žvaigžde pasijausti neleido tėvai“, – atviraus dainininkė, 20-metė Eglė Jurgaitytė, būdama vos 10-ies išgarsėjusi su daina „Laiminga diena“ ir vaikų „Eurovizijoje“ Kipre Lietuvai iškovojusi 3-iąją vietą.

Kaip sekasi tiems, kurie dar ne taip seniai buvo dažnai matomi televizijos ekranuose ir mėgavosi populiarumu? Jau šį ketvirtadienio vakarą pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ 20.00 val. per LNK.

Naujausi straipsniai