Mantas Petruškevičius apie naujai atidarytą verslą atvirai: „Sekasi įdomiai”

Mantas Petruškevičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-20 15:01
Rudens pradžioje prabangų kvapų ir gėlių saloną atidaręs floristas Mantas Petruškevičius LNK laidoje „Kitu kampu” antradienio vakarą 20.30 val. prisipažins: „Sekasi įdomiai”.

Laidos vedėjai Indrei Stonkuvienei paklausus, ar lietuviai neįperka prabangių kvapų ar namų interjero detalių, M. Petruškevičius įžvelgė, kad problema – ne kainoje: „Įperka, visi viską gali įpirkti, bet, man atrodo, kad ne įpirkime yra problema, nes žmonės kitiems tokiems prastiems ir prasto skonio dalykams daugiau išleidžia nei ką nors faino ir gero nusipirktų”, – sakė floristas.

I. Stonkuvienė neatlyžo – gal lietuviai linkę pataupyti? Be to, pats M. Petruškevičius prisipažino girdėjęs keistų gandų, kad žmonės nedrįsta užeiti, nors užėję būtų tikrai maloniai nustebinti. Laidos vedėjai paklausus, kokią pigiausią puokštę galėtų nusipirkti jo salone, M. Petruškevičius bandė išsisukti nuo atsakymo, tačiau pasakė, kad už 30 eurų gali išeiti visai nebloga puokštė.

Vis dėlto, M. Petruškevičius pabrėžė, kad prabangos prekės ir neturi būti skirtos masėms.

Savo salone paryžietišką dvasią siekęs sukurti floristas įkvėpimo sėmėsi iš kelionių metu aplankytų vietų: „Man patinka daiktai su istorija, man patinka daiktai su dulke, aš sakau, kad man svarbiausia – detalės. Dievas slypi detalėse ir čia yra faktas”, – pasakojo M. Petruškevičius.

Visą interviu su M. Petruškevičiumi galėsite išvysti jau šį antradienį 20.30 val. LNK laidoje „Kitu kampu”.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai