Mantas Katleris žengia drąsų žingsnį – būti vietoje J. Jankevičiaus panoro pats

Mantas Katleris / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Projektas „Kitokie pasikalbėjimai“, kurį anksčiau vedė Justinas Jankevičius, jau greitai gali prisipildyti „Stand Up“ žanro elementų, mat į vedėjo kėdę sėdasi komikas Mantas Katleris. Kol kas neaišku, ar Mantas projekte pasiliks ilgam, tačiau projekto kūrėjai šios galimybės neatmeta.

Laidą „Kitokie pasikalbėjimai“ palikus Justinui Jankevičiui, kilo šiok stoks ją mėgstančių žiūrovų sambrūzdis, kas kitas taip puikiai pokštaus ir kalbins dalyvaujančius žmones? Vienas iš projekto kūrėjų ir idėjos autorių Mantas Bertulis viską gerai apgalvojo. Į projektą jis pakvietė savo bendravardį.

Mantas Katleris / Irmanto Gelūno nuotr.

Mantas Katleris jau rugpjūčio 29 dieną Kaune vykstančiuose „Kitokiuose pasikalbėjimuose“ dalyvaus drauge su Juste Arlauskaite-Jazzu. 

„Mantas, pats rodė didelį susidomėjimą ir panoro išbandyti save šitame naujame amplua. Mūsų abiejų vizija į laidą sutapo, o ir, manau, Lietuvoje nėra daug lygiaverčių žmonių, kurie galėtų pakeisti Justiną. Kol kas pažiūrėsime, kaip jam seksis, ar jam pačiam patiks šis vaidmuo. Po to priimsime tolimesnius sprendimus“, – portalui Žmonės.lt sakė projekto sumanytojas Mantas Bertulis. 

Airinas Arutiunian ir Mantas Katleris / Dariaus Kučio nuotr.

Anot M. Bertulio, gali būti, jog į „Kitokius pasikalbėjimus“ M. Katleris įneš daugiau dinamiškumo, žaismingumo, Stand Up komedijos žanro bei kitų dar nematytų dalykų.

Skaitykite daugiau