Mantas Katleris susižadėjo su mylimąja Aiste Kabašinskaite

Aistė Kabašinskaitė ir Mantas Katleris / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Bene garsiausias Lietuvos komikas Mantas Katleris paprašė savo mylimosios Aistės Kabašinskaitės rankos. Laiminga pora po daugiau nei trijų metų draugystės susižadėjo.

Vyras ant kelio priklaupė tolimojoje Kenijoje. Iš egzotiškų atostogų Aistė grįš pasipuošusi sužadėtuvių žiedu. 

Mergina džiugia akimirka pasidalijo savo socialinio tinklo paskyroje. 

„Gražiausia diena mano gyvenime“, – prie nuotraukos rašė laiminga Aistė.

View this post on Instagram

Gražiausia diena mano gyvenime! ♥️??

A post shared by Aiste (@aistekabasinskaite) on

Komikas Mantas Katleris apie savo gyvenimą dažniausiai pasakoja viską paversdamas juokais. Tačiau garsusis humoristas turi ir visai kitokią savo pusę – jis prisipažįsta esąs gana uždaras, dažnai pavargstantis nuo žmonių šurmulio ir itin dėkingas likimui už jam pačiam netikėtą sėkmę bei pripažinimą. 

Retai apie asmeninį gyvenimą rimtai kalbantis M. Katleris yra sakęs, kad su mergina susipažino kai kuriems neįprastu būdu – vienoje pažintims skirtoje programėlėje.

„Susipažinome Tinder, ji prašė manęs to nesakyti. Netikiu tuo, kad internetinės pažintys yra blogesnės už kitas pažintis. Ji, aišku, nenorėjo susitikti...“ – su šypsena anksčiau pasakojo komikas.

Aistė Kabašinskaitė ir Mantas Katleris

Aistė yra prisipažinusi – jie su mylimuoju labai skirtingi. Mantas yra užsispyręs, turi savo nuomonę, viską paremia logika ir protu.

Ji – labiau prisitaikanti, emocinga ir jausminga. Iki pažinties su Mantu Aistė gyveno Londone ir nelabai apie jį žinojo. O kai bare susipažino, šis jai pasirodė labai paprastas ir mielas. „Iš tiesų mano gyvenimas apsisuko 180 laipsnių kampu, kai sutikau Mantą“, – yra kalbėjusi Aistė ir pridūrusi, kad atsikrausčius gyventi pas Mantą, atsirado kitų prioritetų: dėmesys kitam žmogui, rūpestis, sumažėjęs egoizmas. „Jeigu sau išsiverdu arbatos, tai būtinai ir jam įpilu: gražus tas noras viskuo dalytis“, – yra pasakojusi ji.

Išskirtinė apdovanojimų „Žmonės 2019“ svečių fotosesija/Tomo Kaunecko nuotr.


Aistė iš pradžių buvo linkusi slėpti jųdviejų draugystę. Vis dėlto prie viešumo nepratusiai merginai teko susitaikyti su faktu, kad jos vaikinas – garsenybė. „Pamenu, nuvažiavome į Karklės festivalį: vos žengėme žingsnį, ir Mantą apspito gal penkiasdešimt žmonių... Visi norėjo su juo fotografuotis, rėkavo – „Ei, Manteli“, galvojau, Viešpatie, kas čia vyksta? Tik tuomet supratau, kad jis – Lietuvoje žinomas žmogus. O kai pamačiau, kiek sekėjų turi feisbuke, suvokiau, kad tikrai įklimpau.“ – yra pasakojusi moteris.

Mantui tai – ilgiausi santykiai gyvenime. Daug ko per juos išmoko, yra pripažinęs.

Aistė Kabašinskaitė ir Mantas Katleris (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau