Mantas Katleris pranešė apie „Katlerio kebabų restorano“ bankrotą: „Džiaugiuosi šia patirtimi“

Mantas Katleris / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ketvirtadienio rytą žiniasklaidą apskriejo žinia – bankrutavo Manto Katlerio įkurta maitinimo įstaiga „Katlerio kebabų restoranas“.

Pačioje Vilniaus širdyje įsikūręs restoranas duris atvėrė birželio pabaigoje, o oficialus įstaigos uždarymas paskelbtas sausio 1-ąją.

Apie bankrotą socialinėje erdvėje pasisakė ir pats restorano veidas, komikas Mantas Katleris.

Vyras juokauja, kad jo įstaiga išdirbo penkiais mėnesiais daugiau nei Vilijos Pilibaitytės-Mios restoranas, kuris duris užvėrė praėjus vos mėnesiui po atidarymo. Nors „Katlerio kebabų restoranui“ teko užsidaryti, humoristas džiaugiasi įgyta patirtimi, o ši tema – jam anaiptol nėra skaudi.
Mantas Katleris / Dariaus Kučio nuotr.

„Šiandien atsikeliu su ta mintimi, kad manęs laukia kol kas didžiausias pasirodymas gyvenime – Kaunas su 7 tūkstančiais žmonių. Bet, aišku, pirmas dalykas, kurį pamatau, tai žurnalistų žinutės apie kebabinės uždarymą. Nu ką, katė išlindo iš maišo, tai tarsiu porą žodžių. Taip, tai tiesa. Nuo sausio 1 d. „Katlerio Kebabai“ uždarė duris. Dirbom 6mėn (5mėn ilgiau nei Mios restoranas). „Jammi“ mėsa ilgiau stovi šaldytuve, nei kad mūsų kebabinė dirbo. Pardavėm daug kebabų, bet ne tiek, kad užtektų išlaikyt 180 kvadratinių metrų patalpą pačiame Vilniaus centre.

Turėjau seniai tokią svajonę turėti savo vietą, pabandžiau, nepaėjo. Aišku, visiems svarbiausia, kiek bapkių pra..... nedaug. 

Į bankrotą tikrai nesueisiu. 3-4 vestuvės su Stonkum ir ant savų... Man tai skaudi tema tikrai nėra, sutiksit mane bare, galim iš to pasijuokt. Juokingiausia tai buvo paskutines dvi savaites, kai visi emigrantai rašo: „oi, blemba, grįšim į Lietuvą, tikrai paragausim tavo kebabų“, „tikrai nebeparagausit“ – galvoju. Su visais darbuotojais atsiskaityta iki paskutinio cento ir vargu, ar rasit bent vieną, su kuriuo buvo elgtąsi negražiai. Džiaugiuosi šita patirtimi, it was a wild ride nuo pat pradžių. Pamoka tokia: „geriau turėt užsidariusią kebabinę, negu šokt striptizą per kebabinės atidarymą“, – instagrame rašė M. Katleris.

View this post on Instagram

Šiandien atsikeliu su ta mintim, kad manęs laukia kol kas didžiausias pasirodymas gyvenime - Kaunas su 7 tūkstančiais žmonių. Bet aišku pirmas dalykas, kurį pamatau, tai žurnalistų žinutės apie kebabinės uždarymą :D nu ką, katė išlindo iš maišo, tai tarsiu porą žodžių :) Taip, tai tiesa. Nuo sausio 1d. Katlerio Kebabai uždarė duris. Dirbom 6mėn (5mėn ilgiau nei Mios restoranas :D). Jammi mėsa ilgiau stovi šaldytuve, nei kad mūsų kebabinė dirbo (juokiasi) Pardavėm daug kebabų, bet ne tiek, kad užtektų išlaikyt 180 kvadratinių metrų patalpą pačiame Vilniaus centre :) turėjau seniai tokią svajonę turėti savo vietą, pabandžiau, nepaėjo :) aišku visiem svarbiausia, kiek bapkių prapisau :DD nedaug. Į bankrotą tikrai nesueisiu. 3-4 vestuvės su Stonkum ir ant savų... Man tai skaudi tema tikrai nėra, sutiksit mane bare, galim iš to pasijuokt :D Juokingiausia tai buvo paskutines dvi savaites, kai visi emigrantai rašo: “oi blemba, grįšim į Lietuvą, tikrai paragausim tavo kebabų”... :DD “tikrai nebeparagausit” - galvoju. Su visais darbuotojais atsiskaityta iki paskutinio cento ir vargu ar rasit bent vieną, su kuriuo buvo elgtąsi negražiai :) Džiaugiuosi šita patirtimi, it was a wild ride nuo pat pradžių :))) Pamoka tokia: “geriau turėt užsidariusią kebabinę, negu šokt striptizą per kebabinės atidarymą” :D

A post shared by Mantas Katleris (@mantaskatleris) on

„Katlerio kebabų restorano“ atidarymas (130 nuotr.)
+124
Skaitykite daugiau