Mantas Katleris: „Išsiaiškinau, kokia aš būčiau moteris gyvenime“

Mantas Katleris / Partnerio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Mantui Katleriui netikėtai teko rimtas išbandymas – jis turėjo įsikūnyti į moterį. Antrojoje Edmundo Jakilaičio laidoje „Įsikūnijimas“ žinomas humoristas Mantas laikinai pasijuto 27-erių rinkodaros specialistės Rasos kailyje.

Rasa – klaipėdietė, baigusi ekonomiką, susikoncentravusi į profesinę karjerą. Kaip jaunai moteriai išlaviruoti vyriškoje aplinkoje? Ar herojės gyvenimą į savo rankas perėmęs Mantas Katleris paleis į darbą visus moteriškus ginklus?

Netikėta situacija M.Katlerio neišgąsdino. Priešingai nauja patirtis laidos metu jam ypač patiko ir mano, kad žmonės už tokius potyrius net sutiktų mokėti pinigus.

Mantas Katleris ir Edmundas Jakilaitis / TV3 nuotr.

„Hipotetinės situacijos man labai patinka. Savo laidose man visada patikdavo uždavinėti hipotetinius klausimus. Tik dalyviai ne visada tuo džiaugdavosi (juokiasi). „Įsikūnijime“ yra išskirtinė situacija – turi įsijausti į kitą žmogų, tai visas spektaklis. Man buvo panašus vibe‘as, tarsi būčiau pabėgimo kambaryje. Žmonės turėtų mokėti pinigus, kad atsidurti tokioje situacijoje iš kurios reikėtų išsisukti. Gal net asmenybės testo, vienas iš variantų galėtų būti“, – apie savo patirtį „Įsikūnijime“ atvirauja M.Katleris.

Garsus humoristas tikino, kad tikrai atras laiko ir pažiūrės ne tik savo paties pasirodymą laidoje, bet jam smalsu kaip ir kiti garsūs televizijos, muzikos, sporto ir pramogų pasaulio atstovai įsikūnys į kitų žmonių gyvenimus.

„Žiūrovas gali pats lyginti, kaip elgtųsi vienoje ar kitoje situacijoje. Laidos dalyvis turi vienus argumentus, o pats gali turėti kitus argumentus. Kai pats esi laidos svečias, tai gaunasi net susidvejinimas savotiškas – galvoji kaip elgtumeisi pats ir kaip elgtųsi kitas asmuo, kurio kailyje atsidūrei. Man labai patiko, kad gavau moters personažą. Smagu, kad išsiaiškinau kokia aš būčiau moteris gyvenime“, – apie netikėtą atradimą prasitarė M.Katleris.

Pirmoje „Įsikūnijimo“ laidoje aktorius, prodiuseris, visuomenininkas, šimtų dainų ir dešimčių albumų autorius ir vienas geriausiai Lietuvoje atpažįstamų muzikantų, legendinės grupės „Foje“ įkūrėjas Andrius Mamontovas įsikūnijo į 58-erių metų kaunietės mokytojos Astos gyvenimą, kuri darbe patiria grupinį engimą (angl.k. „mobbing“).

Skaitykite daugiau