Mantas Jankavičius surengė nepamirštamą koncertą: „Queen“ dainos suskambo iš naujo

Koncerto „Mantas: Rhapsody Recomposed“ akimirkos/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-14 20:47
Penktadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje dainininkas Mantas Jankavičius pasirodė su ypatingu projektu „Mantas: Rhapsody Recomposed". Čia legendinės grupės „Queen“ dainos suskambo iš naujo – jas lydėjo didingi vargonų muzikos garsai.

Unikalus M. Jankavičiaus projektas „Mantas: Rhapsody Recomposed“ buvo specialiai paruoštas vidurvasarį vykusio festivalio „Midsummer Vilnius“ atidarymui. Neblėstančia energija ir talentu trykštantis M. Jankavičius jau ne kartą įkūnijo britų roko muzikos grupės vokalistą Fredį Merkurį, tačiau festivalio scenoje legendinės grupės kūryba nuskambėjo visiškai kitaip. Scenoje „Queen“ dainos buvo atliekamos M. Jankavičiaus bei jo grupės ir akompanuojamos populiariajai muzikai nebūdingo instrumento – vargonų. Jais skambino Robertas Lamsodis.

Tokio formato pasirodymas – vienintelis ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Pasiruošimas projektui M. Jankavičiui ir iš Norvegijos į repeticijas grįžinėjusiam profesionaliam vargonininkui R. Lamsodžiui buvo ne menkas, bet labai intriguojantis iššūkis. Vargonais atlikti populiariąją, roko muziką nėra įprasta ar lengva.

Atlikėjai ilgas valandas praleido repetuodami, gerindami atlikimo techniką, ieškodami tobulo skambesio, derančio su laikui nepavaldžia „Queen“ grupės muzika, taip sujungdami šias dieviškas jėgas į nepamirštamą reginį. 

Koncerto „Mantas: Rhapsody Recomposed“ akimirkas rasite nuotraukų galerijoje.

Naujausi straipsniai