Mantas Jankavičius kviečia gyvenimui: pristato jautrų video

Mantas Jankavičius / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-27 08:14
Sauliaus Baradinsko ir komandos projektas „Sapiens Music“ dovanoja visą puokštę nesuvaidintų emocijų. Čia atlikėjai – be kaukių, be vaidybos. Jie filmuojasi iš labai arti ir dovanoja žiūrovui tikrumą, galimybę tartum prisiliesti prie jų sielos. Šiandien kviečiame išgirsti Manto Jankavičiaus dainą „Vienam pasaulyje“.

„Ruduo man gražus tik tada, kai saulė šviečia ir puikiai veikia šildymas namie. O melancholija užeina nepriklausomai nuo metų laikų. Bet ačiū Dievui ilgėliau neužsilieka“, – šypsosi Mantas, pristatydamas vaizdo klipą, skirtą „Sapiens Music“ projektui.

Jam ši premjera, sako, bus svarbi tik tada, jei palies žiūrovą. „Ypatingas kiekvienas kartas, kai žmogui drauge su manimi jis sužadina kažkokią emociją“, – pasakoja žinomas atlikėjas.

Mantas Jankavičius / Pauliaus Butkaus nuotr.
Mantas Jankavičius / Pauliaus Butkaus nuotr.

Mantas džiaugiasi sudalyvavęs video filmavime, kur nereikia nieko vaidinti. Pasak jo, gyvenime ir taip prisivaidina bei prisimuzikuoja. „Labiau pavargstu nuo vaidinamų personažų, o čia nieko nereikėjo – tik dainuoti“, – juokiasi dainininkas ir prideda, kad kūrinį „Vienam pasaulyje“ jis išsirinko pats, nes šis jam labai patinka. 

Atliekamos dainos teksto autorius – Rimvydas Stankevičius, o muziką kūrė Kristupas Bubnelis ir Jonas Algirdas Talandis. 

„Šią dainą skiriu žmonėms, kurie nebijo prisiimti atsakomybės už kitą žmogų ir randa drąsos kviesti jį „ne tik šokiui“, bet gyvenimui“, – sako M. Jankavičius.

Žmonės.lt primena, jog  Sauliaus Baradinsko gyvos muzikos tęstinis projektas „Sapiens Music“, kuriame kiekvienas atlikejas atlieka gyvai savo muziką ir palieka po savęs žinutę, vyksta visus metus, todėl kūrėjas su  komanda planuoja pristatyti savo gerbėjams dar daug šaunių atlikėjų.

„Pasitelkdami muziką, mes kartu su komanda kalbame apie emocinę sveikatą, įkvėpiame nebijoti savo pažeidžiamumo. Juk dažnai į muzikos atlikėjus, ypač į tuos didelius, populiarius, žvelgiame tarsi iš tolo – jie mums atrodo stipresni, sėkmingesni, laimingesni negu mes patys. Mūsų projekte priartėjame prie jų, suteikiame žiūrovams galimybę užmegzti kontaktą su atlikėjų širdimi“, – teigia Saulius Baradinskas.

Naujausi straipsniai