Mantas Bendžius su mylimąja Greta klipe įsiamžino nuogi: „Norėjosi intymaus, estetiško vaizdo“

Mantas Bendžius ir Greta Šepliakovaitė / Kipro Štremikio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Dainininkas ir aktorius Mantas Bendžius pristato naują dainą „Iškeliaujam“ ir jos vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo su savo mergina, taip pat aktore, Greta Šepliakovaite.

Pora drauge jau ketverius metus, todėl apsvarstę kelis galimus klipo variantus, jie nutarė, kad dainos esmę – artumą ir nuoširdumą – tiksliausiai simbolizuoja nuogas kūnas.

„Norėjosi intymaus, tačiau estetiško vaizdo klipo. Nuogumas nėra vardan nuogumo. Jis simbolizuoja atvirumą ir vienas kito nebijojimą. Mes su Greta – aktoriai, todėl apsinuoginti filmavimo aikštelėje buvo, ko gero, kiek paprasčiau. Tai tarsi vaidmuo. Be to, žinojome, kad nepaleisime į viešumą versijos, jei ji nors kažkuo mums nepatiks“, – pasakojo Mantas ir prisipažino, kad klipo versija, kuri pasiekė žiūrovus, yra net penktoji.

Mantas Bendžius / Kipro Štremikio nuotr.

Pasak jo, filmuotis apsinuoginus sunku buvo ne tiek psichologiškai, kiek fiziškai. „Iš pradžių buvo šaltoka. Teko ieškoti papildomų šildytuvų. Buvo problemiška ir tai, kad sukomės ratu ir svaigo galva. Filmavomės su pertraukomis maždaug aštuonias valandas. Man šis klipas atrodo pats sudėtingiausias iš visų, kuriuose teko vaidinti“, – sako M.Bendžius.

Žiūrėkite:

Skaitykite daugiau