Mantas Bartuševičius ragina nepamiršti Lietuvos išvežiotojų: „Mes jiems skolingi didelį ačiū“

Mantas Bartuševičius/ Ričardo Ralio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-07 11:05
Kai šiuo sudėtingu laikotarpiu ypatingas dėmesys ir parama skiriama medikams, kurie kovoja už mūsų gyvybes, yra ir tokių, kurie taip pat prisideda prie mūsų kasdienės gerovės. Komikas Mantas Bartuševičius primena, kad šiuo metu kurjeriai taip pat atlieka svarbią rolę mūsų gyvenime ir ragina jiems padėkoti.

Savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje Mantas Bartuševičius kaip visada su humoru, bet nuoširdžiai ir taikliai įvardijo priežastis, dėl kurių turėtume mylėti ir įvertinti Lietuvos kurjerius. Pasinaudodamas proga Mantas dėkoja ir savo tėčiui, kuris šiuo metu po visą Lietuvą vežioja dažus.

Mantas Bartusevičius
Mantas Bartusevičius

„O dabar šiek tiek padėkų vienos profesijos žmonėms. Tik šį kartą ne medikams, kurie stovi priešakinėje linijoje ir už kurių nugarų mes galime jaustis saugiau. Nors juos be galo myliu, kartais kokiai medikei net pasiperšu, bet šiandien apie kitą profesiją – kurjerius.

Aš randu bent 6 priežastis, kodėl aš jus myliu:

1. Jūs esate kaip Kalėdų seneliai, tik dirbat ištisus metus. Ir nei elfų, nei elnių, nebent kas nors užsisako elnią.
2. Jūs esat tai, dėl ko moterys turi progą pasidažyti, o bičai užsidėti kelnes.
3. Jūs padedat neprarasti ryšio šiomis dienomis tarp artimųjų. Negana to, dabar, jūsų dėka, gavus dovaną iš draugo, jis nemato jūsų nusivylimo dovaną išpakavus.
4. Jeigu ne jūs, turėtume visąlaik tenkintis mamos patiekalais arba dar blogiau – patys gaminti, arba blogiausiai – tenkintis tėčių patiekalais. Tam tikra prasme, jūs mus apsaugot nuo kasdieninio „firminės” kiaušinienės vartojimo.
5. Saulė šviečia, lietus lyja, sniegas krenta, siaučia pūgos, tornadai, cunamiai – jum vienodai rodo, jūs vis tiek deliverinat (literaliai).
6. Man nuoširdžiai visąlaik juokinga, kai atidarius duris kurjeriui, jis klausia manęs ar aš Ieva ir aš sakau: taip.

Chebra dirba darbą, kurio dažnai net nepastebime, ir dirba sunkiu metu, darbo kaip niekad daug, sąlygos, sutikit, ne pačios maloniausios. Man atrodo, kad mes jiem skolingi didelį ačiū.

Didžiausią atiduodu savo tėčiui, be kurio pasaulyje nebūtų tiek spalvų. Čia ne metafora, jis išvežioja dažus po visą Lietuvą.

Būtų fainai, jei šią žinutę pamatytų kuo daugiau kurjerių, tai dalinkitės, taginkit arba tiesiog paskaitykit savo tėčiui, kai jis grįš namo išvežiojęs šimtus siuntinių.
Ačiū, kurjeriai, mes jumis mylim.“

Naujausi straipsniai