Mansas Zelmerlowas taps tėvu: džiugią naujieną pranešė pats atlikėjas

Mansas Zelmerlowas su sužadėtine Ciara Janson / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-11 23:33
Švedas Mansas Zelmerlowas su sužadėtine, aktore Ciara Janson laukiasi pirmagimio. Prieš kelias valandas 2015-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojas šią žinią pranešė su gerbėjais pasidalydamas jausminga nuotrauka.

Mansas Zelmerlowas naujiena apie būsimą vaikelį pasidalijo socialiniame tinkle. Vyras prie nuotraukos su sužadėtine paliko žinutę, jog į jo gyvenimą ateina mažas herojus. Taip primindamas savo legendinį pasirodymą „Eurovizijoje“, nešusį ypatingą žinutę.

Ar tai reiškia, jog Mansas laukia sūnaus? Kol kas daugiau jokių detalių šiuo metu Londone gyvenantis atlikėjas neatskleidžia.

Small hero coming!! ❤️❤️❤️ #werecheesyaf ????@itsmotherland

A post shared by Måns Zelmerlöw (@manszelmerlow) on

Apie meilę aktorei, su kuria susitikinėti pradėjo vos prieš metus, Mansas jau buvo kalbėjęs, tačiau neseniai įvykusių piršlybų taip greitai gerbėjai nesitikėjo. Panašu, kad pora nelaukia. Po sužadėtuvių jie vėl dalijasi nuostabia žinia. Šį kartą tai – vaikelis.

Žmonės.lt primena, jog Mansas Petteris Albertas Zelmerlowas, žinomas tiesiog kaip Mansas Zelmerlowas, Švedijoje tapo žinomu prieš dešimtmetį, po to, kai draugo įkalbėtas sudalyvavo TV šou „Swedish Idol“. Solinė Maanso karjera prasidėjo 2007-aisiais, kai jis pirmąsyk pabandė laimę „Melodifestivalen“ – nacionalinėje švedų atrankoje į „Eurovoziją“.

Nors tąsyk vaikinas liko trečias, jo daina „Cara Mia“ tapo hitu Švedijoje. Netrukus M. Zelmerlowas įrašė debiutinį albumą „Stand By For...“, kuris pirmavo šalies muzikos topuose ir tapo platininiu. Šiandien žinomas ne tik kaip pop dainininkas, bet ir TV laidų vedėjas, Mansas yra įrašęs 6 solinius albumus

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai