Manote, kad gundote? Iš tikrųjų tik erzinate

Gundymas / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-10 19:00
Vyrai ir moterys ne visada taip pat įsivaizduoja, kas yra flirtas ir gundymas. Ir tai, kas damų akimis atrodo tikra vilionė, stipriosios lyties atstovus nuteikia priešingai.

Ko reikėtų vengti? Štai kas išties atrodo nepatraukliai ir tik atstumia vyrą:

Kalbos apie minias gerbėjų

Negalvokite, kad vyras norės jus „atmušti“ nuo būrio gerbėjų, veikiau jau atvirkščiai. Pagyros apie tai, kad esate daugelio geidžiama, iš tikrųjų jūsų geidžiamesne nepaverčia – kaip tik atrodote pernelyg savimi pasitikinti pagyrūnė, gal netgi lengvabūdė.

Todėl geriau šiek tiek nutylėti apie dėl jūsų alpstančių gerbėjų būrį ir susitelkti į žmogų, su kuriuo esate. Dažniausiai kiekvienam mūsų patinka dėmesys, todėl pasistenkite jį nuoširdžiai rodyti, o ne lyginti savo draugą su kitais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokius ženklus siunčia moterys, kad vyrai jas laiko lengvu grobiu?

Daug makiažo

Žinia, ne kiekvienas vyras supranta, kodėl mums reikia tiek daug kosmetikos priemonių. Tačiau makiažo intensyvumas neturėtų užgožti jūsų natūralaus grožio, net jeigu jūsų kosmetinė perpildyta. Todėl verčiau rinktis kuo natūralesnę išvaizdą ir veido nepadengti keliais sluoksniais įvairių pudrų, kontūrinių priemonių ir pan.

Kalbate kaip mažas vaikas

Nekalbėkite, kaip mažas vaikas – tai erzina ir atbaido. Taip pat gerokai praretinkite iš savo žodyno mažybinius žodžius („Mielasis, gal arbatėlės? O pietukams ko norėtum? Šitos bulvytės ir mėsainiukas tokie skanučiai“ ir pan.), kadangi jie skamba infantiliai ir naiviai. Daugelis vyrų vertina ir svajoja apie sau lygią, protingą, žavingą ir seksualią moterį, todėl mažybinius žodelius berianti moteris, kalbanti vaiko balsu, jam tikrai nebus ta, dėl kurios pames galvą.

Sudėtingos šukuosenos

Viena, kai jūs rengiatės į labai iškilmingą pokylį, tačiau jeigu picerijoje demonstruojate aukštosios mados šedevrą ant galvos.... Tuomet metas permąstyti, ar nesupainiojote vietų. Kita vertus, daugeliui vyrų vis tiek prie širdies kuo natūralesnis stilius, šukuosena ir plaukai, kuriuos malonu liesti.

Labai ilgi nagai

O jeigu dar priauginti ir išmarginti įvairiomis spalvomis, blizgučiais ir kitomis priklijuojamomis grožybėmis... Tai nėra taip patrauklu, kaip mums atrodo. Tačiau tai nereiškia, kad manikiūras nėra būtinas. Tvarkingi nagai, neutralios ir klasikinės spalvos yra būtent tai, kas visada atrodo žavingai ir patraukliai.

Padauginote įdegio

Nors šiek tiek įdegęs kūnas žavus, tačiau oranžinis veidas tikrai nėra tai, kas prikaustys susižavėjusį žvilgsnį. Saulė ir soliarumas kenkia, o štai savaiminio įdegio priemonėmis reikia mokėti naudotis, kad atrodytumėte natūraliai.

Nuolat su viskuo sutinkate arba atvirkščiai, visada prieštaraujate

Tikras vyras vertina moters individualumą, jos nuomonę, išskirtinumą, kadangi šalia savęs nori matyti lygiavertę partnerę, su kuria gali padiskutuoti apie viską, kas jam (ir jai) aktualu bei įdomu. Natūralu, kad nuomonės gali išsiskirti, tačiau jeigu jūs padlaižiaudama nuolat su viskuo sutinkate ar atvirkščiai, nemanote, kad reikia atsižvelgti ir į jo nuomonę, tuomet išvada viena – meluojate ir sau, ir jam. Juk santykių kūrimas – tai menas, todėl stenkitės pirmiausia atrasti harmoniją su savimi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Veidotyros specialistė Eglė Pelienė: „Veido bruožai išryškina ne tik teigiamas, bet ir neigiamas asmens savybes“

Ji24.lt

Naujausi straipsniai