manoMUZIKA: Į Lietuvą atvyksta britų roko grupė „Muse“

16 vieta – „Muse“ (43 mln. JAV dolerių) / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-14 14:42
Panašu, kad roko mylėtojų svajonėms lemta išsipildyti – į Lietuvą atvyksta grupė „Muse“. manoMUZIKOS šaltinių teigimu, vienas populiariausių Didžiosios Britanijos kolektyvų savo pasirodymą mūsų šalyje turėtų surengti birželio mėnesį.

Labiausiai tikėtina, kad koncertas įvyks trečią pirmo vasaros mėnesio savaitę, mat būtent tos dienos kol kas grupės kalendoriuje yra tuščios (prieš tai grupė koncertuos Skandinavijos šalyse, o birželio 21 – jau persikels į Rusiją).

Apie 1994 m. susikūrusią grupę „Muse“ pasakoti galima labai daug. Kolektyvas išleido 7 studijinius albumus. Paskutinis jų – plokštelė „Drones“ – dienos šviesą išvydo praėjusių metų birželį.  „Drones“ pasiekė perkamiausių albumų sąrašo viršūnę 21 šalyje! Albumas tapo perkamiausiu didžiausiose pasaulio muzikos rinkose – JAV, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Australijoje, Japonijoje. Būtent šį albumą pristatančio koncertinio turo metu „Muse“ ketina aplankyti ir Lietuvą.

Per 22 aktyvaus muzikavimo metus Matto Bellamy kolektyvas susišlavė įspūdingą kiekį muzikos apdovanojimų. Grupės studijoje galima rasti  5 „MTV Europe Music Awards“, 6 „Q Awards“, 8 „NME Awards“ 2 „BRIT Awards“ statulėles bei 1 „Grammy“ apdovanojimą už geriausią roko albumą – 2009 m. išleistą plokštelę „Resistance“.

Kad „Muse“ gyvi pasirodymai yra daugiau nei ypatingi paliudyti galėtų, ko gero, kiekvienas, matęs bent vieną grupės įrašą internete. Kokybiškas, trankus ir analogų pasaulyje neturintis skambesys abejingo nepalieka nė vieno. Grupę išskirtine, žinoma, paverčia ir jos lyderis Mattas Bellamy. Atlikėjas, kompozitorius ir multiinstrumentalistas M.Bellamy per savo karjerą yra sulaukęs galybės įvertinimų – muzikiniai leidiniai jį vadina vienu geriausiu gitaristu ir atlikėju visame pasaulyje, o į gineso rekordų knygą muzikantas pateko kaip daugiausiai gitarų turo metu sudaužęs muzikantas. „Absolution“ turo metu jis sugadino net 140 instrumentų!

Taigi, laukiame galutinio žinių patvirtinimo, informacijos apie tai, kur bus galima įsigyti bilietus ir, žinoma, ruošiamės metų koncertui.

 

Naujausi straipsniai