Deivis Norvilas atviras: „Mano mama gamina geriau“

Deivis Norvilas su mama Jūrate / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-10 12:20
Šį vakarą su LRT žiūrovais sveikinsis kulinarinis šou „Mano mama gamina geriau!“, kuriame susirungs du žinomi veidai – dainininkas Deivis Norvilas ir menininkė Skaistė Semenikė. Projekte, kurį veda Martynas Starkus, mamos gamina su savo suaugusiais vaikais. Laidoje jie tampa bendro tikslo siekianti komanda.

Šou dalyvių patiekalus vertina vienas garsiausių Lietuvoje virtuvės specialistų Romas Zakarevičius. Jis ne tik parenka, ką komanda turi gaminti, bet ir nusprendžia, kas yra verti nugalėtojų titulo.

Laidoje dalyvaus menininkė, tapytoja Skaistė Semenikė su mama Nijole. Jos gamins kalakutienos kukulius su makaronais. „Man lietuviška virtuvė nelabai... Labai mėgstu ispaniškus patiekalus. Ispanai gamina labai greitai, jie nestovi 10 valandų virtuvėje“ , – pasakos S. Semenikė.

„Mano mama gamina geriau!“ savo kulinarinius įgūdžius demonstruos dainininkas Deivis Norvilas su savo mama Jūrate. Atlikėjas turės pagaminti greitas mamos užtepėles. Tą padaryti turės per 20 minučių.

„Gaminti man labai patinka. Tai yra ta pati kūryba“, – pasakos D. Norvilas. „Šeimoje labai mėgstame sūdytus lašinukus su česnaku. Kad būtų įdomiau, sugalvojome malti, įdėti graikiškų riešutų. Valgome šią užtepėlę, kai vakarojame ir nenorime labai daug persivalgyti“, – sakys p. Jūratė.  

Temos:

Naujiena

Naujausi straipsniai