Mano Kalėdos: Vilijos Pilibaitytės-Mios namuose ant eglės įsitaisė Grinčas

Vilija Pilibaitytė-Mia ir jos Kalėdų eglė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-15 14:40
Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia jau pasiruošė Kalėdoms: šventinę atmosferą jos namuose kuria Kalėdų eglė, kurios viršūnėje – pliušinis Grinčas.

Kalėdinę eglę savo namuose Mia pastatė dar trečiadienį, tačiau ruošiasi ir dar gausiau papuošti namus. Vis dėlto net ir eglės puošyba pareikalavo daugiau pastangų nei tikėtasi – ją dainininkei puošti teko net du kartus!

„Norėjau papuošti eglę, tačiau supratau, kad nebeturiu jokių gražių žaisliukų. Esu linkusi atiduoti daiktus, kurių nebenaudoju – ar rūbus, ar batus... Kažkam atidaviau ir žaisliukus – ne senus, o naujus! Taigi dėžėje radau tik labai senus, nekokius žaisliukus. Net lempučių neturėjau! Todėl vienai dienai eglę papuošiau pliušiniais žaislais. Po to įsigijusi žaisliukų juos nurinkau, kad neatrodytų labai blogai“, – bendraudama su Žmonės.lt juokėsi Mia. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ketvirtadienį ji nuvyko į parduotuvę, kur įsigijo norimus papuošimus. „Nupirkau visus raudonos ir aukso spalvos žaisliukus. Visus, kiek buvo!“ – tikina. 

Tačiau vieną pliušinį žaislą ant kalėdinės eglės paliko: viršuje patupdė Grinčą.„Ant eglės viršaus jis atsidūrė netyčia. Kadangi pradžioje eglę papuošiau žaislais, tas Grinčas „gavosi“ visai į temą – juk kai jis vogdavo egles, tai imdavo jas už viršūnės ir dėdavo į maišą. Visai smagiai viskas susidėliojo. Galvoju, gal jį ten patupdyti kasmet?“ – juokiasi atlikėja. 

Namuose ji planuoja pakabinti ir daugiau puošmenų: „Galvoju, kad dar prikabinsiu kokių girliandų, juostą, supintą iš eglės šakų. Dar norėčiau iškepti sausainiukų, iš kurių padarysiu girliandą. Tik nežinau, kada – labai daug darbo, sunku suspėti.“

Kaip Mia sutiks Kalėdas? „Kūčias tikriausiai švęsiu pas seserį – pas ją kasmet susirenka visi: brolis su šeima, sesers šeima, maniškė. O per Kalėdas norėčiau surengti šventę draugams. Namuose padarysiu vakarienę ir visus kviesiu į svečius“, – svarsto. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žinia, kad šventiniu laikotarpiu Mia ketino ir ištekėti už savo išrinktojo Nerijaus, tačiau planai pasikeitė: dainininkė nespėjo pasiruošti vestuvėms, taigi jas nukėlė vėlesniam laikui – gal pavasarį, o gal vasarą.

Šios Kalėdos jai bus kitokios nei įprasta: „Scenoje esu 11 metų, taigi kalėdinė tradicija būdavo koncertuoti. O šįmet į sceną nelipsiu. Ir praėjusiais, rodos, nelipau. Mano jaunatviškas maksimalizmas praėjo. Imu galvoti, kad kasdien artėja diena, kai reikės išeiti, o juk šventės yra pats gražiausias dalykas, kuris liks atmintyje. Todėl negaliu jų parduoti – turiu būti su savo šeima. Taip bus ir per Kalėdas, ir per Naujus metus.“

Dirbti per šventes Mios negundo net ir dideli atlikėjams šiuo laikotarpiu mokami honorarai. „Bet ar pinigai turi didesnę vertę nei šventinė nuotaika, buvimas kartu su šeima? Jokie pinigai to neatpirks. Nenoriu dirbti per šventes. Geriau būsiu su artimaisiais ir dalinsiuos džiaugsmu. Tačiau pilnai suprantu tuos, kurie tomis dienomis dirba – juk ir pati taip dariau. Tik man nebereikia.“

Paklausta apie kalėdines dovanas Mia tikino dar nespėjusi nieko sugalvoti, tačiau pati dovanų nekantrauja sulaukti: „Paprastai per Kalėdas dovanoju dovaną pati sau, tačiau šįmet tikiuosi dovanų sulaukti iš kitų – tikiuosi, Kalėdų senelis mane aplankys.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai