Mano Kalėdos: Monika Linkytė šįmet puoš dvi šventines egles

Monika Linkytė papuošė namus Kalėdoms / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-14 15:03
Nepaisant to, kad per Kalėdas dainininkė Monika Linkytė grįš pas tėvus į Gargždus, šventiškai papuošė ir namus Vilniuje – pasirūpino kalėdine egle. Įsileidusi į svečius Žmonės.lt M.Linkytė papasakojo, kaip sutiks didžiausias metų šventes ir kokias tradicijas puoselėja.

„Kalėdos man – gražiausia metų šventė. Net apsirgusi jos nepraleisčiau! Kalėdos man siejasi su jaukumu, šeima, gėriu. Todėl norisi jausti tą nuotaiką ne tik savyje, bet ir matyti išorėje. Kai namuose turi eglutę, Kalėdos jaučiasi labiau“, – bendraudama su Žmonės.lt šypsosi M.Linkytė. 

Parodo, kaip papuošė eglutę: pakabino aukso spalvos žaisliukų, raudonų kaspinėlių, o medžio vazoną paslėpė po raudona medžiaga. „Kai atrandi bent pusėtinai laisvas dvi dienas ir supranti, kad daugiau tokių ko gero ir nebus, stengiesi išnaudoti progą. Jei nebūčiau papuošusi namų gruodžio pradžioje, matyt, taip ir būčiau likusi be eglutės“, – juokiasi dainininkė. Nepaslaptis, kad šiomis dienomis ji – labai užsiėmusi: ne tik dalyvauja šou „Šok su manimi“, bet ir koncertuoja, o ir egzaminus universitete tuojau teks laikyti.

Tiesa, eglė – vienintelė Kalėdų dekoracija M.Linkytės namuose. Kitiems papuošimais paprasčiausiai nepakanka laiko: „O ir eglutę užtruko papuošti – kol nusiperki, parsineši, parenki žaisliukus... Gyva eglė man gražesnė. Juk nėra taip sudėtinga tuos kelis nubyrėjusius spyglius pašluoti, o ir namai kvepia. Daug jaukiau!“

Vis dėlto didžiausias metų šventes M.Linkytė sutiks ne Vilniuje, o gimtuosiuose Gargžduose – grįš pas šeimą. Čia ir Kalėdų eglę papuoš antrąkart – tėvai pažadėjo sulaukti, idant šią tradiciją įgyvendintų kartu. Be to, kaip visada, per Kūčias su mama iškeps kūčiukus.

„Gargžduose turime kelis Kalėdų eglės žaisliukus, likusius iš mano gilios vaikystės, taip pat dar kelis visiškai senovinius, kuriuos vaikystėje turėjo mama. Šeimoje mėgstame kalėdinę eglę puošti viena spalva, bet nepaisant to, ant apatinių šakų visada pakabiname tuos senus žaisliukus. Yra vienas toks labai linksmas agurkas, dar toks senis“, – juokiasi Monika.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Nejau ji, priešingai nei kiti dainininkai, per didžiąsias šventes nelips į sceną? „Kol kas pirmąją Kalėdų dieną dar nesu nieko numačiusi, tačiau antrąją jau teks pakelti sparnus – tikiuosi, kad dar dalyvausime „Šok su manimi“, taigi teks parepetuoti, be to, yra dvejonių ir dėl kitų planų. Tik dar niekas neaišku“, – atskleidžia. 

O paklausta apie kalėdines dovanas tikina į šią tradiciją žvelgianti altruistiškai: „Man linksmiau dovanoti, rinkti dovanas kitiems, nei pačiai jas gauti. Rinkti dovanas, apgalvoti, ką padovanoti kiekvienam, man labai linksma.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai