Mano Kalėdos: maratonininkė Diana Lobačevskė dukrų garbei papuošė pustrečio metro eglę

Diana Lobačevskė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Maratonininkės Dianos Lobačevskės (34) ir jos vyro Mindaugo Griškonio (28) namuose kvepia Kalėdomis: prieš pusmetį dukros Atėnės susilaukusi lengvaatletė šias šventes laiko ypatingomis, todėl jau spėjo ir pustrečio metro eglę papuošti, ir dovanas nupirkti ir išrinkti mažajai dukrai dailią suknutę, su kuria papuošta ji sės prie pirmojo savo gyvenime švenčių stalo.

Diana Lobačevskė / Asmeninio albumo nuotr.

„Ta proga, kad šiemet šventes sutiksime jau su dukrele, nusprendžiau nusipirkti didelę eglę! (juokiasi). Visada vaikystėje norėdavau labai didelės eglės, bet pas tėvus namuose būdavo arba dirbtinė, arba gyva, bet mažutė. Galvoju – imsiu ir nusipirksiu štai tokią, pustrečio metro!“ – juokėsi D.Lobačevskė, patikinusi, kad savo sprendimu labai džiaugiasi, o į jų namus užsukę svečiai kaskart aikčioja išvydę tokio aukščio žaliaskarę.

Moteris pasakojo, kad šiemet labiausiai norėjosi namus ir eglę puošti raudonos spalvos dekoracijomis – galbūt todėl, kad šiais metais Kalėdos bus sutiktos su dukrele Atėne.

Diana Lobačevskė / Asmeninio albumo nuotr.

„Norėjau ryškios, didžiulės, raudonos eglės – ji dabar pagrindinis mūsų namų akcentas“, – džiaugėsi D.Lobačevskė patikinusi, kad septynių mėnesių dukra kol kas eglute domisi tik todėl, kad ši ryški ir spalvota.

Laiminga mama dukrai jau suruošė ir drabužius žiemos šventėms: mergaitė bus papuošta dailia raudona suknele ir tokios pačios spalvos blizgančiais bateliais. „Šiemet Kalėdos dar ypatingesnės: juk Atėnytei jos – pačios pirmosios! Ji jau turi raudoną suknelę ir batelius – jau viską suruošiau“, – džiaugėsi ji. Iš pirmosios santuokos sportininkė jau augina dešimtmetę dukrą Daisy.

Diana Lobačevskė / Asmeninio albumo nuotr.
Maratonininkės Dianos Lobačevskės namuose jau kvepia Kalėdomis (7 nuotr.)
+1

Susirinks didelė šeima

Sportininkė pasakojo, kad šiemet Kalėdas sutiks nuosavame tėvų name Vilniuje. Labiausiai ji džiaugėsi tuo, kad į jaukius namus susirinks mažiausiai dešimt giminaičių. Nors paprastai per Kalėdas Dianos vyras kepa žąsį arba antį, šiemet jam to daryti nereikės, mat „prie puodų“ suksis moterys.

„Per Kalėdas visada kepame arba antį, arba žąsį. Tiesa, ją marinuoja mano vyras – aš net nebandau kištis (juokiasi). Šiemet švęsime pas mano tėvelius, susirinks visa didelė šeima: iš Portugalijos su šeima į Lietuvą grįžo mano sesuo, todėl bus labai įdomu, nes abi jau turime po vaikelį. Sesuo, aš ir mama ruošime Kūčių stalą, jau dabar esame pasiskirsčiusios kas ką turės gaminti, ką nupirkti ir atsinešti“,  – maloniais rūpesčiais dalijosi pašnekovė.

Moteris pasakojo, kad Kalėdų labai laukia, todėl namuose vis dar atsiranda kokių nors mielų smulkmenų, kurioms ji tiesiog negali atsispirti ir neįsigyti.

Diana Lobačevskė / Asmeninio albumo nuotr.

„Namus papuošėme ir žvakėmis, ir keliomis kitomis kalėdinėmis smulkmenomis, bet vis  kažką dar nusiperku naujo. Žaisliukų eglutei nupirkau dar ir kitiems metams! Man labai patinka ruoštis Kalėdoms – nuo vaikystės taip įskiepyta, kad tai – pati didžiausia šventė, todėl visuomet jos labai laukdavome: puošdavome namus, galvodavome, kokį maistą gaminsime, kaip apsirengime patys“, – šyptelėjo pašnekovė.

Diana Lobačevskė / Asmeninio albumo nuotr.

 

Skaitykite daugiau