Mano Kalėdos: Liepa Mondeikaitė žiemos šventes pirmąkart sutiks su širdies draugu

Liepos Mondeikaitės ir Evaldo Norkevičiaus Kalėdų eglė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-09 17:39
Laukti Kalėdų pasipuošus eglę – kur kas smagiau: tuo neabejoja ir dainininkė Liepa Mondeikaitė, kuri kartu su sužadėtiniu Evaldu Norkevičiumi jau spėjo namus papuošti gyva žaliaskare. Ne tik eglė puošia judviejų namus – jie kvepia imbieriniais sausainiais ir žvakėmis.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Jau pasipuošėme eglutę – gyvą, nes patinka jos kvapas ir labiau jaučiasi toji kalėdinė dvasia. Aišku, gal būtų protingiau pirkti dirbtinę ir nekirsti medžių, bet gyvą turėti namuose – kur kas smagiau“, – Žmonės.lt pasakojo L.Mondeikaitė.

Mergina tikino, kad po švenčių su žaliaskare tinkamai atsisveikins, o ne mes prie konteinerių – toks žmonių elgesys, kai jie nepagarbiai išmeta šį Kalėdų simbolį, atlikėjai itin nepatinka.

„Mano šeimoje yra nerašyta taisyklė – niekuomet nemesti eglės į šiukšlyną, juk jos paskui iki pavasario ir vartosi prie konteinerių, todėl ir savo su Evaldu eglę iš namų po švenčių išlydėsime garbingai ir su ja atsisveikinsime“, – sakė pašnekovė.

Solinių ir kartu su grupe „Pop Ladies“ koncertų šventiniu laikotarpiu – labai daug, todėl dainininkė prisipažino, kad jokių ypatingų papuošimų namuose nedarė: be kalėdų eglės namams jaukumo suteikia žvakės ir keli kalėdiniai indai bei aksesuarai. Vienas iš jų nuolat papildomas kvapniais imbieriniais sausainiais, tiesa, ne pačios Liepos keptais.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Per Kalėdas nepasimatysiu su Evaldo tėvais, nes jis atvažiuos švęsti pas mano tėvus į Klaipėdą, todėl organizuosimės su jais išankstinę kalėdinę vakarienę: nusipirkome formelių, palnuojame patys kepti imbierinius sausainius“, – šypsojosi ji.

Daug koncertuojanti atlikėja teigė, kad nors ir buvo siūloma dirbti per šventes – to atsisakiusi, mat jas nori sutikti su šeima ir mylimu žmogumi.

„Kūčias ir Kalėdas sutiksiu su šeima Klaipėdoje. Retai kada taip būna, kai visa šeima susirenka kartu: mano sesuo gyvena užsienyje, bet per šventes ji taip pat sugrįš, todėl labai laukiu ir džiaugiuosi šiomis šventėmis. Be to, pirmąkart gyvenime švęsiu su antrąja puse – Kalėdas sutiksime kartu. Artimi žmonės man – svarbiausi gyvenime, o kai jie šalia, ko daugiau benorėti?“ – šyptelėjo pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai