„MaNNazz“ grupės narė Kamilė Kielaitė per Kalėdas tapo mama

Kamilės Kielaitės-Sienkievič ir Bogdano Sienkievičiaus fotosesija/ Daivos Kielės nuotr. Dianos Nevedomskytės stilius, Ernestos Stumbrienės makiažas ir Aidos Mažeikaitės šukuosena
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-26 12:42
Dainininkė Kamilė Sienkievič su vyru Bogdanu susilaukė pirmagimės. Poros dukra Liuka šį pasaulį išvydo per Kalėdas.

Džiugiomis naujienomis apie šeimos pagausėjimą Kamilė su Bogdanu pasidalijo feisbuke.

„Sveiki, aš esu Liuka Sienkievič, gimiau pirmą Kalėdų dieną. Mano tėveliai manęs labai laukė, ir aš juos išgirdau“, – prie naujagimės nuotraukos įrašą paliko Kamilė.

Kamile Sienkievič Kielaite

Sveiki aš esu Liuka Sienkievič, gimiau pirmą Kalėdų dieną ? mano tėveliai manęs labai laukė, ir aš juos išgirdau ?

„Bogdanas labai norėjo vaikelio, o aš esu viską apskaičiuojanti, labiau bijanti visokiausių žemiškų dalykų nei jis: atrodė, gal dar palaukim, juk vaikas – tokia atsakomybė, ir baisu, ir gimdyti juk man reikės! Tai, ką sužinojome, manau, abiem buvo tiesiog didelė staigmena, nors jau pusantrų metų tikėjomės, kad tai galėtų nutikti bet kada. Kita vertus, kai nenutinka, net nežinai, ar iš viso gali turėti vaikų. Taigi mažytė atsirado tiesiog tada, kai turėjo atsirasti. Metus gedėjau mirusios mamytės, o paskui ji tarsi atsiuntė dovaną, kurią turėtume gauti Kalėdoms“ , – dar besilaukdama žurnalui „Žmonės“ sakė dainininkė. 

„Mamytės metinės sausio mėnesį, o kūdikis užgimė per Velykas. Mama, būdama gyva, sapnavo vaikutį, dar spėjo man apie tai papasakoti. Vadinu tai mamytės dovana“, –  tada pasakojo Kamilė Kielaitė-Sienkievič, kurios mama poetė iškeliavo prieš keletą metų.

Kamilė ir Bogdanas amžiną meilę vienas kitam prisiekė 2016-ųjų rugsėjį. Vestuvių ceremonija vyko Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje.

Temos:
Vaikas Naujiena

Naujausi straipsniai