Manipuliacijos seksu

Pora lovoje / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-09 11:09
Regis, nieko naujo – moterys tokį būdą vyrams palaužti naudojo nuo senovės ir netgi sustabdydavo karus. Mes juk žinome, kad seksas – bene kiekvieno vyro Achilo kulnas. Tad jeigu jau taikomės, tai į jautriausią jų vietą. Kaip tai vyksta?

Žadame, bet neatsiduodame

Gundome vyrą savo išvaizda ir manieromis, mielai sutinkame su juo susitikti, pietaujame restorane ir daug žadančiai šypsomės, bet tai visai nereiškia, kad jis ims ir nulydės mus į lovą. Moters seksualumas – galingas dalykas, gebantis parklupdyti bet kokį vyrą. Taigi gudrios laputės žaidžia „kito karto“ taisykle: gal šiandien tiesiog nueikime į kiną, bet kitą kartą tai jau...Ypač, jei jos jaučia, kad auka tikrai užkibo ant kabliuko ir jam rūpi tik ji, o ne dar ir kitos moterys.

Toks žaidimas damoms patinka – ypač tuomet, kai jos pačios ne taip labai ir susižavėjusios asistuotoju: tiesiog patogu ir malonu būti garbinamai, linksminamai ir pamaloninamai įvairiomis smulkmenomis. Seksas tokiu atveju laikomas prizu – o prizai, kaip žinome, ne visada atitenka jų trokštantiems...

Baudžiame

Tokia manipuliacija būdinga moterims, jau gyvenančioms su nuolatiniu partneriu. Principas paprastas: sekso kokybė priklauso nuo to, kaip vyras elgėsi su moterimi. Jei nupirko brangią dovaną, neišvažiavo su draugais kaituoti, nuvežė uošvę į sodybą, tada – prašom. O jei ne? Na, dama sekso kaip ir neatsisako, tačiau atsainiai demonstruoja savo nenorą, o apie aistrą ir kalbėti nėra ką. Na, o jei vyras buvo „geras“, galima jį paskatinti visokiais lovos akrobatiniais eksperimentais.

Palaipsniui vyrui susiformuoja sąlyginis refleksas: gerai elgeisi – gausi gero sekso. Buvai prasikaltęs – negausi nieko arba gausi šaldytą pusgaminį. Ir pasijunta tas gražus, didelis ir protingas vyras kaip šuniukas cirke... O pabaigoje išgirsta frazę, kurią yra girdėję beveik visi pasaulio vyrai: „Tau tai tik viena rūpi, aš tau tik dėl sekso!“. Taigi vyras verčiamas įrodyti, jog tai netiesa. O kaip įrodyti? Būti klusnesniu, skirti daugiau dėmesio.

Seksas tokiu atveju laikomas prizu – o prizai, kaip žinome, ne visada atitenka jų trokštantiems...

Bet – paprastas dalykas: tikrai mylinti moteris tokių žaidimų nežaidžia, o jei ant amžiaus krizės ribos atsidūręs vyrukas papuola į gudrios jauniklės glėbį – tai jau jo bėdos. Subrendusiai moteriai seksas – ne auka ir ne derybų objektas, tai malonumas pirmiausia jai pačiai. Ji trokšta asiduoti mylimajam. Net tada, kai pavargusi, kai galvą skauda – ji vis vien sugalvos, kaip neatstumti vyro. Nes seksas jai nėra mainų objektas.

Kodėl taip elgiamės?

Norėdamos „paauklėti“ vyrą, kad būtų sukalbamesnis. Norėdamos atkeršyti už patirtas nuoskaudas (paradoksas, tačiau taip yra; moteris keršija seksu vyrui, manydama: žinau, jūs norite tik vieno iš moters, jums reikia tik kūno, tai imkite jį, o iki sielos neprasibrausite). Ir norėdamos jį pririšti prie savęs.

Manipuliuoja seksu paprastai du moterų tipai. Vienos – stiprios, mokančios gauti tai, ko nori. Dažnai joms už meilę svarbesnė asmeninė nauda. Be to, jos manipuliuoja visais ir visur. Kitas moterų tipas – aukos. Dažniausiai jos griebiasi kraštutinės priemonės – manipuliavimo seksu, nes nesugeba šiltai ir nuoširdžiai bendrauti su vyrais. Daugeliu atveju tokios manipuliacijos baigiasi santykių nutrūkimu arba vyro impotencija.

Vyrai irgi ne šventi

Tikra tiesa, tik jų manipuliacijos kur kas paprastesnės. Mat moterys manipuliuoja tam, kad sulauktų iš vyro jausmų, o vyrai – kad pagaliau jas „užvestų“ seksui. Jų firminės frazės tokios: „Jei tu mane myli, tai įrodyk“ (paauglystėje) arba „Tu keista žmona, jei tau amžnai TO nesinori“ (brandesniame amžiuje). O jau kokie išsisukinėjimai nuo artumo prasideda, kai vyras užmezga romaną... Ir iš darbo grįžta vėlai, ir pavargęs, ir rytoj, matai, jam anksti keltis reikia. O topų topas: „Negaliu mylėtis vien dėl to, kad tu dabar nori“. Jis būtinai primins: „O kur buvai, kaip man tavęs reikėjo?“ Taigi vyrai irgi moka manipuliuoti seksu.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama