Manikiūras – ryškus ir praktiškas

Manikiūras Alice and Olivia / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-13 09:01
Tobulas manikiūras yra toks, kuris gražiai atrodo, ilgai išlieka ir netrukdo atlikti kasdienių darbų. Todėl vėlyvą rudenį ir žiemą, kai gamtoje beveik nelieka spalvų, kai anksti temsta, norisi į savo kasdienybę įsileisti daugiau spalvų.

Lengvus, permatomus vasariškus atspalvius ir makiažo paletėje, ir drabužių spintose keičia sodrūs, intensyvūs tonai.

Manikiūras irgi paklūsta šiai šaltojo sezono tendencijai.

1. Trumpi nagai. Ilgi, tarsi plėšraus paukščio nagai jau seniai išstumti į mados ir stiliaus paribius. Šiuolaikinė moteris vairuoja, sportuoja, dirba kompiuteriu ir gamina valgį. Nepraktiški ir papildomų nepatogumų sukeliantys grožio atributai nėra aktualūs.

Todėl įvairūs „priauginami“ nagučiai nors ir turi savo gerbėjų ratą, tačiau su jais visuomet rizikuojate atrodyti atsilikusi nuo naujausių mados ir grožio tendencijų. Juk gražu tai, kas sveika. Ir patogu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

2. Ryškios spalvos. Nors raudona spalva yra madinga visada, tačiau norinčios išsiskirti ar atrodyti originaliai gali rinktis pačių įvairiausių atspalvių nagų laką.

Tiek tamsiai mėlyni, tiek juodi ar žali nagai tamsiuoju metų laiku atrodys tikrai stilingai. Toks manikiūras tinka nebūtinai tik studentiško amžiaus merginoms. Brandžios moterys netradicines nagų lako spalvas irgi gali derinti prie mėgiamų drabužių ar aksesuarų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3. Subtilūs papuošimai. Jei manikiūrą darote salone, galite paprašyti, kad vieną ar kelis nagus jūsų meistrė dekoruotų mažu stiklo karoliuku ar kokiu nors piešiniu. Namuose taip gražintis gana rizikinga, jei nesate itin įgudusi, nes bet koks kreivas potėpis ar klijų perteklius bus pastebimas ir, užuot puošęs, kurs netvarkos ir aplaidumo įspūdį.

Manikiūras
Manikiūras

4. Manikiūras ir bižuterija. Besirinkdamos nagų lako spalvą pagalvokite, kokius papuošalus dažniausiai nešiojate.

Galbūt jūsų laikrodžio apyrankė dekoruota raudonais ar mėlynais raštais? O gal mėgstate puoštis masyviais žalvariniais žiedais? Pagalvokite, kokia spalva su jais derės. Tinkamai parinkta ji gali sukurti išskirtinį ir stilingą derinį, kai spalvų koloritą papildys manikiūras, bižuterija, drabužiai.

Galite žaisti kurios nors mėgiamos spalvos atspalviais. Pavyzdžiui, dėvėdama žalsvą megztinį galite tamsiai žaliai lakuoti nagus ir pasipuošti apyranke su smaragdo spalvos karoliukais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Idėjų siūlome pasisemti iš mūsų galerijos.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai