Manikiūras per šventes ir kasdien

Manikiūras Alice and Olivia / Vida Press nuotr.
Autorius: Faustina Bružaitė
Publikuota: 2017-12-30 08:56
Su kokia nuostata apie manikiūrą žengiate į kitus metus? Kai kas pasirinks atsakymą: „Svarbu, kad nagai atrodytų estetiškai.“, tačiau jei esate tos, kurioms jie – drobė saviraiškai, norėsite daugiau. Ir gerai – turėsite progų sužibėti: mada ragina kurti akį traukiantį nagų įvaizdį ne tik per šventes, bet ir kasdien.

Būdas pamaloninti save

Šiandieninis manikiūras – tai formų įvairovė, neutralios ir ryškios spalvos, „metaliniai“ nagai ir akcentai, išpuoštos kutikulės, oda aplink nagus ir kt. Jis – pasiteisinantis ir nebrangus būdas pamaloninti save, pasidovanoti naujų potyrių. Manikiūro, jei jis nepatinka, kur kas lengviau atsikratyti nei erzinančių tatuiruotės ar plaukų kirpimo, šiuo atveju mažiau kliudo (arba visai nekliudo) su amžiumi ar kūno išvaizda susiję kompleksai. Tad manikiūrą galima pavadinti veiksminga trumpalaike grožio procedūra, kuri geba pajauninti, suteikti pasitikėjimo savimi, sudaro galimybę išsiskirti iš minios.

Variantų eksperimentuoti, išsiskirti, nustebinti, jei to norisi, – daug. Kuriai krypčiai teikiate pirmenybę jūs?

Geometrija

Yra kažkokio nenusakomo žavesio plonytėje spalvotoje juostelėje, vertikaliai ar horizontaliai nubrėžtoje ant neutraliai nulakuoto nago. Tačiau toks minimalizmas prie širdies ne kiekvienai geometrinių figūrų gerbėjai. Ką gi – niekas netrukdo pažaisti spalvotais kvadratais, trikampiais, stačiakampiais, taškais...

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Metalas

2017-aisiais „chrominiai“, veidrodėlius primenantys nagai buvo labai „karšti“. Jie švytėjo ir rudenį demonstruotose 2018-ųjų pavasario–vasaros kolekcijose. Vakarėliui tokie nagai – idealu. Išbandykite, jei dar nebandėte, veidrodžio efektą sukuriančią specialią pudrą. Žaviai atrodo abstraktus „metalinis“ piešinys ant pasirinktos spalvos pagrindo, pavyzdžiui, juodo arba švelniai rožinio.

Neklasikinis prancūziškas manikiūras

Dar ir dar kartą įsitikiname: kultinis nagų dažymo būdas leidžia skleistis fantazijai! Spalvoti (daugiaspalviai) nagų galiukai, mėnuliukai, improvizacijos jų formų tema... Tiesiog kurkite.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

„Nude“

Neryšku, bet gali atrodyti pritrenkiamai elegantiškai. Subtili sidabro spalvos juostelė ant nagų ar mažyčiai taškeliai palei kutikules suteiks „nude“ manikiūrui šiuolaikiškumo.

Gamta

Nuo improvizuotos formos lapelių iki įmantrių gėlių – rinkitės, ką norite. Kadangi augalus pradedame piešti dar vaikystėje, toks nagų puošybos būdas gali pasirodyti labai priimtinas, juolab niekas nereikalauja tikslių potėpių ir pritrenkiamo panašumo į realius gamtos kūrinius.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Raidės

Nebūtina išsitatuiruoti mylimojo vardo – užsirašykite jį ant nago (nagų)! Arba užsirašykite žinią, kurią norite perduoti pasauliui. Raidės, logotipai – dar vienas modernus manikiūro akcentas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Forma

Gražios spalvos, bet netinkamos formos nagai siunčia žinią, kad nebuvo pasirūpinta viskuo, kuo reikėjo pasirūpinti.

Ji svarbi, nors kai kam gali atrodyti kitaip. Aštrių pojūčių mėgėjos mielai puošiasi „stileto“ formos nagais, amžinosios klasikos išpažinėjos dievina ovalinius ir migdolinius. Visais atvejais pasirinkta forma neturėtų disonuoti su asmenybe ir įvaizdžiu. Štai ką sako žvaigždžių nagų puoselėtoja, pripažinta manikiūro meno specialistė Julie Kandalec: „Forma yra viskas! Gražios spalvos, bet netinkamos formos nagai siunčia žinią, kad nebuvo pasirūpinta viskuo, kuo reikėjo pasirūpinti.“ Nūnai kiekviena moteris laisva rinktis nagų plokštelių ilgį, apvalumą, kampuotumą, smailumą, tačiau tai, kas masina akį, nebūtinai jums tiks.

Štai keletas Julie Kandalec patarimų.

  • Jei „šypsenos linija“ (ji skiria dvi nago plokštelės dalis – prisitvirtinusią prie piršto ir laisvą, tą, kurią galima modeliuoti) labai išgaubta, nagams patartina suteikti apvalią formą.
  • Jei „šypsena“ nėra gili, natūraliau atrodys švelnus kvadratas – vos vos suapvalinti nagų kampučiai.
  • Jei pirštai ilgi, ploni, grakštūs, puikiai tiks ovalo forma.
  • Jei pirštai platūs ar putlūs, siauro ovalo, migdolo formos nagai atrodys neharmoningai.
  • Labai aštrios kvadratinės formos nagai sendina, be to, užsikabina už daiktų ir greičiau lūžta.
  • Aštriai formai, tokiai kaip „stiletas“, natūralūs nagai netinka, reikės prisiauginti gelinius ar akrilinius.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai