Manikiūras – estetinio išprusimo ženklas

Nagai / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-20 08:50
Kaip rankos, o ne veidas išduoda tikrąjį moters amžių – juk pigmentinių dėmių ar raukšlių ant jų nepaslėpsi, taip manikiūras „išplepa“ kur kas daugiau: apie grožio supratimą, mados tendencijų vaikymąsi ar ignoravimą, tvarkingumą ir net išlaidas grožiui.

Taigi, užmeskite žvilgsnį į savo ar pažįstamų rankas ir skaitykite. Nebūtina šių interpretacijų priimti labai rimtai, tačiau tikėtina, kad būtent taip vertina dauguma aplinkinių šiuos manikiūro tipus:

Klasikinis

Tai manikiūras, kai nagai „sutvarkomi“ ir nulakuojami kokia nors spalva. Tai dirbančių, užimtų ir norinčių atrodyti tvarkingai ir reprezentatyviai moterų pasirinkimas. Trumpi nagai rodo, kad moteris yra praktiška, mėgsta greitai ir gerai atlikti visus darbus – nesvarbu, gamina pietus ar ruošia ataskaitą.

Nagų lako spalva išduoda temperamentą ir norą bei drąsą išsiskirti. Natūralias spalvas renkasi kuklesnės ar tos, kurios mano, kad kasdieninis įvaizdis turi ne provokuoti aplinkinių dėmesį, bet byloti apie jos kompetenciją ir patikimumą.

Ryškių spalvų mėgėjos yra lyderės, turi tvirtą nuomonę ir yra pasirengusios ją ginti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Prancūziškas

Tai romantiškų ir sentimentalių moterų pasirinkimas. Joms svarbu pabrėžti savo moteriškumą. Jos yra jausmingos ir atidžios, tačiau dažnai pernelyg koncentruojasi į smulkmenas ir todėl kartais nepastebi esminių problemų. Tačiau jos yra patikimos ir darbščios.

Šio manikiūro beveik niekam ir niekada nepavyksta tobulai pasidaryti namuose – mažiausia klaidelė gali sugadinti visą įvaizdį. Ir nemanykite, kad aplinkiniai to nepastebės. Atrodysite pretenzingai ir tikrai ne elegantiškai.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Priauginti nagai

Įgudusi akis gali nuspėti, kiek gi kainavo toks manikiūras – tiek defektai, tiek manikiūrininkės meistriškumas yra aiškiai pastebimi. Jei moteris renkasi tokį manikiūrą, galima spėti, kad jai patinka ir kiti dirbtinio grožio atributai: priklijuojamos blakstienos, permanentinis makiažas. Vertindami tokį grožį žmonės paprastai pasiskirsto į dvi stovyklas: vieniems tai atrodo neskoninga, pretenzinga ir provincialu, kitiems – ženklas, kad moteris rūpinasi savimi ir turi tam galimybių.

Visi esame laisvi rinktis, tačiau tokie nagai visada atrodys iššaukiančiai ir netinkamai ten, kur vyksta renginiai, kuriuose privalu paisyti protokolo taisyklių. Atkreipkite dėmesį – vargu ar pavyks pamatyti, kad tokį manikiūrą rinktųsi politikės, valstybės vadovų žmonos ar karališkų šeimų atstovės. Nors galimybių brangioms grožio procedūroms jos tikrai turi.

Toks manikiūras gali tikti tik tam tikrų profesijų atstovėms, pavyzdžiui, dirbančioms grožio industrijoje. Tačiau nei dirbančioms su vaikais, nei su rimtais klientais tai nebus tinkamas įvaizdis. Jis gali aplinkiniams signalizuoti, kad šiai moteriai gali būti svarbiau gerai atrodyti, nei greitai ir gerai dirbti.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

„Pasidaryk pati“

Šį variantą galima pavadinti „manikiūru be manikiūro“. Tvarkingai nukirpti, švarūs nagai ir nelakuoti nagai ar padengti natūralios spalvos lako sluoksniu. Taip atrodo skubančių ir sau laiko vis pritrūkstančių moterų rankos. Nuo maisto gaminimo ar sodo darbų kiek sugrubusi ir patamsėjusi oda išduoda, kad trūksta ne tik laiko, bet ir meilės sau.

Tačiau kai moterų rankos, kurios puoselėja grožį be specialistų pagalbos, atrodo geriau nei tų, kurios renkasi įmantrius dirbtinius nagus, galima spėti, kad jos teikia pirmenybę kokybiškoms kūno priežiūros, o ne dekoratyvinės kosmetikos priemonėms. Arba yra apdovanotos gamtos. Juk ne visos gali pasidžiaugti, kad jų nagų forma ideali, jie yra tvirti, žvilgantys ir nereikia karpyti nuolatos ataugančių odelių.

Kviečiame pasigrožėti manikiūro meistrų darbais ant modelių ir garsių moterų rankų.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai