Manikiūras biure. Tobulas, bet nerėžiantis akies

Nulakuoti nagai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-19 14:14
Turbūt tik dirbančios moterys, kurios po ilgų valandų biure skuba apsipirkti į prekybos centrus, o paskui gaminti vakarienės, gali geriausiai įvertinti visas grožio tendencijas. Jei jos nepraktiškos ir trukdo atlikti paprasčiausius kasdienius veiksmus, vadinasi, jų vieta geriausiu atveju – ant podiumo.

Juk ne mes turime tarnauti mados įgeidžiams, o ji privalo derintis prie mūsų kasdienybės.

Visos grožio tendencijos pirmiausia turi padėti jaustis gražesnėms, bet jokiu būdu ne supančiotoms ir apribotoms įvairių „negalima“. Todėl net ir garsiausi mados namai negali ignoruoti šių dirbančių, bet gražiai norinčių atrodyti moterų poreikių, ir ima derintis prie jų gyvenimo būdo.

Trumpai ar labai trumpai kirpti nagai – įprasti visų garsiausių manikiūro meistrų darbuose. Jei su dviejų centimetrų ilgio nagais dar įmanoma spausdinti, tai gaminti sulčių kokteilį ar pinti dukrelei kasas – tikras iššūkis.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Pastelinės spalvos tinka prie įvairių drabužių. Į darbą rengiamės kasdien kitaip, todėl manikiūro spalvą reiktų rinktis tokią, kad ji derėtų prie pagrindinių jūsų garderobo spalvų. Pavyzdžiui, melsvas lakas derės prie visų mėlynų atspalvių, taip pat baltos, juodos, pilkos spalvos drabužių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Duoklė natūralumui. Nesvarbu, dėvite griežto klasikinio stiliaus kostiumėlius ar džinsus su ekstravagantiškais marškinėliais, kasdien lakuotis kita spalva laiko kažin ar turite. Nepriekaištingai sutvarkyti nagai ir permatomas nagų lakas – idealus pasirinkimas. Beje, šiemet labai populiari nude (odos spalvą primenanti) nagų spalva.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dėmesys detalėms. Kad kasdienis manikūras įgautų truputį šarmo, galima nagus lakuotis kelių panašių atspalvių laku, pavyzdžiui, bevardžių pirštų nagus lakuoti tamsesne spalva. Subtilūs nagų papuošimai: maži karoliukai, stiklo akutės, irgi tiks.

Manikiūras
Manikiūras

Raudona – amžina klasika. Raudonas nagų lakas daug metų karaliauja tarp perkamiausių. Drąsios ir mėgstančios išsiskirti jį gali rinktis ir biure. Su sąlyga, kad nagai – trumpi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Metalo ir juoda spalva. Šis pasirinkimas idealus, jei norite atrodyti ryškiau, tačiau vengiate raudonų atspalvių. Beje, metalo atspalvių esama įvairių. Kai kurie puikiai gali pakeisti pabodusias rausvas spalvas. Tačiau labai svarbu, kad tamsių spalvų manikiūras būtų idealiai atliktas ir prižiūrimas. Net vienas atsitiktinis įbrėžimas bus pastebimas.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

Geliniai nagai namie. Geliniu nagų laku „Sole Gel One Step“ lakuoti nagus paprasta kaip įprastu nagų laku, o gražiais ir blizgančiais nagais džiaugsitės net iki 14 dienų! Šio gelinio lako formulė sukurta atsižvelgiant į skubančias moteris, kurios neturi laiko derinti manikiūrininkės vizitų, vykti į nagų saloną ir laukti valandą, kol bus padarytas gelinis lakavimas. Šis lakas sukurtas moterims, kurios nori rezultato čia ir dabar. Viską padarysite per dešimt minučių.

Privalumai:

  • nereikia „base“ ir „top coat“ sluoksnių;
  • nulakavus nelieka lipšnumo;
  • ypač ilgai ir stipriai blizga;
  • greitai džiūsta: LED lempoje per 30–60 sek., UV lempoje per 60–120 sek.;
  • neskilinėja;
  • lengvai tepasi, nepalieka dryžių;
  • išdžiūvus lakui iškart galima jį liesti;
  • sustiprina nago paviršių;
  • tinka tiek natūraliems, tiek akrilu ar geliu priaugintiems nagams lakuoti.
Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Gelinis lakas laikosi 5–7 kartus ilgiau nei įprastas lakas. O, atsitikus „nelaimei“, visada galėsite pakoreguoti nagus turėdamos „Sole Gel One Step Starter Kit“ rinkinį, kuriame yra visos reikiamos priemonės: 12 W LED lempa, 3 pasirinktų spalvų geliniai lakai, „Sole Gel Cleaner“ valomasis skystis, nagų pagaliukas odelėms atstumti, dildė nagams pašiaušti, šepetėlis nagų dulkėms nuvalyti, „Sole Gel Remover“ skystis geliniam lakui nuimti ir valomosios medvilnės servetėlės.

Gamintojų nuotr.
Gamintojų nuotr.

Kaip pasidaryti gelinį manikiūrą namų sąlygomis, sužinosite pažiūrėję vaizdo pamokėlę.

Kviečiame pasisemti idėjų iš mūsų galerijos, kurioje – naujausios manikiūro tendencijos. Geroji žinia – kone viską galite pasidaryti pačios.

Naujausi straipsniai