Manekenė Gigi Hadid po pamišusio gerbėjo įsilaužimo parduoda savo butą Niujorke

Gigi Hadid butas Niujorke / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-09 13:05
Stulbinamos sėkmės lydima manekenė Gigi Hadid (20 m.) parduoda savo butą Niujorke – už jį gražuolė nori gauti 2,45 mln. JAV dolerių (2,2 mln. eurų).

Gigi Hadid savo 85 kv. m viengungišką butą Manhatane parduoti nusprendė po to, kai birželį į jį įsilaužė dėl jos pamišęs gerbėjas Marcellis Porteris.

TMZ žiniomis, Marcellis Porteris rašinėdavo Gigi Hadid bauginančias žinutes socialiniuose tinkluose, ne vieną kartą bandė patekti į jos butą ir vieną kartą jam pavyko prasmukti pro namo, kuriame yra manekenės butas, apsaugą. Birželio pabaigoje policija sulaikė įsibrovėlį ir jam pateikti kaltinimai dėl ketvirto laipsnio persekiojimo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Manekenės bute yra du miegamieji ir du vonios kambariai, erdvi svetainė su langais iki žemės, virtuvė su modernia įranga, drabužinė. Naujasis buto savininkas taip pat galės mėgautis jaukia terasa ant stogo.

Šis butas yra aštuonių aukštų pastate, jis yra saugomas 24 val. per parą. Gigi Hadid butą čia nusipirko praėjusiais metais už 1,92 mln. JAV dolerių (1,74 mln. eurų). 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai