Manekenė Ernesta Kalinauskaitė sėkmingai baigė bakalauro studijas

Ernesta Kalinauskaitė / Giedriaus Bubliausko nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2013-06-07 18:33
Konkurso „Mis Lietuva 2009“ pirmoji vicemis, manekenė Ernesta Kalinauskaitė ketvirtadienį apsigynė bakalauro studijų diplomą Lietuvos edukologijos universitete. Nuo šiol ji – diplomuota anglų kalbos filologė.

„Pagal profesiją galiu dirbti anglų kalbos mokytoja arba vertėja. Diplominio darbo man nereikėjo rašyti, nes buvo egzaminai, vėliau sesija. Negaliu patikėti, kad viskas baigėsi ir rankose netrukus laikysiu diplomą“, – portalui Žmonės.lt džiūgavo E.Kalinauskaitė.

Mergina teigė, kad apie tolesnes studijas šiuo metu negalvoja, o jėgas išbandys vienoje Lietuvos prodiuserinių įmonių. „Dirbsiu su įvairiomis laidomis, pirmasis bandymas buvo su „X Faktoriaus“ šių metų atrankomis, o nuo liepos mėnesio kompanija plečiasi ir pradėsiu jau dirbti iš peties“, – pasakojo Ernesta.

Paklausta, ar nevilioja mokytojos darbas pagal profesiją, Ernesta atviravo: „Kai atlikau praktiką, man visai patiko. Pamaniau, kad būtų įdomu ir galėčiau. Bet gal ne dabar, gal vėliau gyvenimas nuves prie mokytojavimo kelio.“

Žmonės.lt
Temos:
Diplomas Aktualu

Naujausi straipsniai