Manekenę Chrissy Teigen supainiojo su aukštos klasės prostitute

Chrissy Teigen / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Atlikėjo Johno Legendo (35 m.) žmona, modelis Chrissy Teigen (28 m.) naujame interviu papasakojo, kad kartą ją yra supainioję su aukštos klasės prostitute. Tačiau tuo pačiu manekenė atskleidė, kad kai kurios jos kolegės iš tiesų ima pinigus už seksą...

„Kartą vienas viešbutis Los Andžele pardavė istoriją tabloidui, kad Johnas pas juos apsistojo su, kaip jie spėjo, aukštos klasės prostitute... tikrai ne manimi. Bet ten buvau aš! Tai buvo siaubinga! Bet vis tik aukštos klasės, buvo parašyta aukštos klasės!“ – juokdamasi kuriozišką istoriją žurnalui „DuJour“ papasakojo seksualioji manekenė.

Tame pačiame interviu „Sports Illustrated“ modelis atskleidė, kad mados pasaulyje iš tiesų esama merginų, kurios parsidavinėja turtingiems klientams.

„Ar žinojote, kad kai kurios Kanuose prašo 30 tūkst. dolerių už naktį? Daug modelių važiuoja ten, kad užsidirbtų papildomų pinigų. Aš neabejotinai nesu verta trisdešimties tūkstančių – nelabai turiu ko pasiūlyti“, - nevyniodama žodžių į vatą sakė Chrissy Teigen.
 

Chrissy Teigen ir Johnas Legendas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau