Manekenė be plaštakų: „Išliejau ne vieną ašarą dėl patyčių“

Laidos akimirka / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-20 13:29
Gražuolė manekenė Aušra iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip tiesiog graži moteris, tačiau ji nuo gimimo siekia visam pasauliui įrodyti, kad nėra nieko neįmanomo – nuo gimimo moteris neturi išsivysčiusių plaštakų.

Šiandien TV3 ekranus išvys itin laukiamas visiškai naujo formato realybės šou „Misija: vestuvės“. Projekte dėl nugalėtojos vardo, išvaizdos pokyčių ir pagrindinio prizo susikaus net 12 būsimų nuotakų. Dėl savo tikslo moterys turės ir pakovoti. Šiandien žiūrovai išgirs pirmųjų dalyvių – nuo gimimo plaštakų neturinčios Aušros ir vaikų susilaukti negalinčios Olgos – istorijas, tačiau tik viena iš jų toliau kovos dėl šanso laimėti rėmėjų dovanojamą vestuvių šventę.

Realybės šou „Misija: vestuvės“ žiūrovams Aušra sutiks papasakoti savo jautrią istoriją ir atskleis, kad dar vaikystėje teko susidurti su skaudžiomis aplinkinių reakcijomis.

„Nuo vaikystės neturiu išsivysčiusių plaštakų. Sulaukdavau daug patyčių – tikrai ne vieną ašarą esu išliejusi dėl to, bet stengiausi su tuo susigyventi“, - sakys Aušra.

Tačiau negalia žavios moters neatbaidė siekti savo tikslų – ji ne vienerius metus dirbo modeliu, taip per bendrus draugus susipažino ir su savo sužadėtiniu, taip pat modeliu, Gabrieliumi. Pora ne tik planuoja vestuves, bet ir džiaugiasi savo stebuklu – laukiasi pirmagimio.

Aušros priešininkė – charizmatiška ir visuomet linksma Olga, kuriai likimas taip pat nepagailėjo sunkių išbandymų. Moteris buvo iš pirmo žvilgsnio iki ausų įsimylėjusi graiką, tačiau jam nesupratus jos noro susilaukti vaikų, savo širdį Olga nusprendė atiduoti lietuviui.

Olga bus atvira – nors santykiai su sužadėtiniu Gyčiu nuostabūs, jai labiausiai trūksta svajonės išsipildymo. „Mano moteriška sveikata neleidžia šiuo metu susilaukti vaikų. Aišku, tai buvo smūgis į širdį, kai matau savo drauges, kurios turi ir po du vaikus“, - su ašaromis akyse pasakos Olga.

Pirmojoje šou „Misija: vestuvės“ laidoje moterys ne tik pasakos savo istorijas, bet ir apsilankys pas grožio specialistus, kurie projekto dalyvėms padės išspręsti opiausias išvaizdos problemas. Estetinės dermatologijos klinika „Estetus“, „SV“ plastinės chirurgijos centras, estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ ir internetinė grožio prekių parduotuvė „KlipShop“ pasirūpins, kad būsimos nuotakos jaustųsi kaip niekada gražios ir išrinks verčiausias pokyčių dalyves.

Pirmoji išlikimo kova bus itin įsimintina, nes Aušra ir Olga lankysis proginių ir vestuvinių drabužių salone „A&R”, kur jo vadovė Rita Sinkevičienė moterims duos ypatingą užduotį – išsirinkti svajonių suknelę. Tačiau tik viena gaus teisę kovoti dėl galimybės ja pasipuošti ir savo vestuvių dieną.

Kuri būsima nuotaka – Aušra ar Olga – toliau kovos dėl pergalės projekte? Kuri iš jų galės džiaugtis patobulėjusia išvaizda?

Visiškai naujo formato, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS – jau šiandien, sausio 20 d., 18 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai