„Man-go“ po pertraukos sugrįžta į sceną: prie grupės prisijungs ir Viktorija Perminaitė

Grupė „Man-go“ / Asmeninio grupės archyvo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-09-24 16:16
Legendinė grupė „Man-go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20-metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos dvidešimtmetį, grupė „Man-go“ turėjo surengti įspūdingus koncertus Alytaus kultūros centre ir Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“. Deja, bet tuomet pavyko surengti tik keletą pasirodymų, iš kurių viens įspūdingiausių – grupės gimtajame mieste, Klaipėdoje. Čia į „Švyturio“ areną susirinko per 7 tūkstančiai grupės gerbėjų. Šiandien merginos turi džiugią žinią – pagaliau įvyks planuoti koncertai „Vėl kartu!“, kuriuose gerbėjai išvys ir specialiai iš Londono parvyksiančią buvusią grupės narę Viktoriją.

„Labai laukiame, kad pagaliau galėsime susitikti su gerbėjais Alytuje ir Vilniuje. Šiems koncertams labai ruošiamės, taip pat labai esame dėkingos gerbėjams, kurie išsaugojo bilietus ir labai lauksime tų, kurie dabar nuspręs atvykti ir kartu atšvęsti grupės sukaktį. Tiesa, tikriausiai retai taip nutinka, kad dvidešimtmetį tenka minėti praėjus beveik trims metams, bet tai padiktavo situacija pasaulyje“, – juokaudama pasakoja ilgametė grupės narė Rima.

Grupės „Man-go“ koncertas / Asmeninio grupės archyvo nuotr.
Grupės „Man-go“ koncertas / Asmeninio grupės archyvo nuotr.

Spalio 7 d. Alytaus kultūros centre bei spalio 8 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ įvyksiantys garsiausios Lietuvoje merginų grupės sukakties koncertai ne vieninteliai pastarojo meto renginiai. Jau spalio 9 d. įvyks ir šiuo metu daug koncertuojančio sąstato išskirtinis koncertas Kaune, renginių erdvėje „Oazė“, čia merginos pristatys pastarųjų metų hitus, legendines grupės dainas bei naujai paruoštas vaizdo projekcijas.

„Labai džiaugiamės, kad gerbėjams turime ką pristatyti. Kaune atliksime pastaruoju metu daug dėmesio sulaukusius kūrinius „Sugrįžk prašau“, „Reikėjo tiek nedaug“, „Tikėti meile“. Nekantraujame pristatyti ir vaizdo projekcijas, kurias specialiai sukūrėme šiai programai“, – pasakoja džiaugsmo neslepianti „Man-go“ narė Gabija.

Naujausi straipsniai