„Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė su vyru Rolandu susilaukė vaiko

Rima Petrauskytė ir Rolandas Paulauskas
Šaltinis: Žmonės
AA

Merginų grupės „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė ir jos sutuoktinis Rolandas Paulauskas susilaukė atžalos.

Antrą kartą laimę vienas kito glėbyje atradę žmonės džiaugiasi šeimos papilnėjimu.

Kaip skelbia naujienų portalas lrytas.lt, dainininkė susilaukė antrosios dukters. 

Iš pirmos santuokos žinoma dainininkė turi dukrytę Andreją. Rolandas – kilęs iš Klaipėdos. Ir nors gyvena Kembridže, Jungtinėje Karalystėje, tačiau daug laiko leidžia Lietuvoje. Sutuoktiniai žiedus sumainė lygiai po metų pažinties.

Rimos ir Rolando, Jungtinėjė Karalystėje turinčio savo statybų vystymo įmonę, vestuvės buvo surengtos per tris mėnesius. „Pradėjome nuo paprastos vakarienės, o viskas išaugo į tikrą balių. Apetitas kyla bevalgant – paaiškėjo, kad reikia ir to, ir kito, ir muzikantų...“ – žurnalui „Žmonės“ anksčiau pasakojo dainininkė, vestuves šventusi per savo 37-ąjį gimtadienį.

Su Rolandu Rima susipažino prieš keletą metų, kai su sese ir jos šeima nuėjo į kavinę paminėti savo gimimo dienos.

„Keisčiausia, kad mes abu – klaipėdiečiai, čia gimę, tos pačios kartos, turime begalę bendrų draugų, net vienoje mokykloje esame mokęsi, bet niekada anksčiau nesusitikę, – juk Klaipėda nedidelė, sukomės tame pačiame rate. Bet taip gyvenime būna: jei būtume susidūrę anksčiau, galbūt nieko nebūtų išėję – juk visi vienokie esame paauglystėje, kitokie jaunystėje, paskui irgi keičiamės. Mes dabar susitikome tokie, kad būtent šiame gyvenimo etape atradome bendrą kalbą ir bendrų dalykų.“ – yra pasakojusi moteris.

Popscenos žvaigžde Rima tapo prieš beveik du dešimtmečius, kuomet susikūrė itin populiari merginų popgrupė „Mango“, turėjusi gausybę koncertų, leidusi albumus vieną po kito. Po to, kai dešimtmetį gyvavusi grupė iširo, jos narės pabiro kas kur. Rima ištekėjo, kūrė savo gyvenimą Kaune, tačiau po skyrybų su maža dukryte grįžo į gimtąją Klaipėdą, kurį laiką dirbo Darbo biržoje, galiausiai susidomėjo masažais, baigė studijas ir savo ateitį sieja su šia sritimi bei grupe „Man-go“, kurios yra lyderė.

„Man-go“ lyderės Rimos Petrauskytės ir Rolando Paulausko vestuvės (51 nuotr.)
+45

Skaitykite daugiau