Mamos su vaikais rinkosi į didžiausią Lietuvoje pižamų vakarėlį Birštone

Didžiausias Lietuvoje pižamų vakarėlis Birštone/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-09 10:31
Atšvęsti rugsėjo pradžią bendruomeniškos mamos su įvairaus amžiaus vaikais rinkosi į „Vytautas Mineral SPA“ Birštone, kur jau antrą kartą vyko „SPA Mamadienis“ ir pirmasis Lietuvoje tokio dydžio mamų pižamų vakarėlis. Išpuoštos palapinės, įvairiausios veiklos mažiesiems ir pokalbių akimirkos mamoms garantavo nepamirštamą poilsio savaitgalį visai šeimai.

Renginio sumanytoja, tinklaraščio „Babyblog.lt“ įkūrėja Sotera Šveikauskaitė šį šventinį susitikimą vadina vienu iš labiausiai pasisekusių – mamos ne tik pailsėjo, bet ir surado naujų draugių, įsikvėpė naujoms idėjoms.

„Mamos man nuolat rašo, jog iš namų jos gali ištrūkti labai retai, o kai tai gali padaryti, sunku surasti kompaniją vaikams. Dėl to tokių renginių jos ir jų mažieji labai laukia. Tiek gerų emocijų, jaukių diskusijų, žaidimų ir šokių viename vakarėlyje jau seniai nebuvo!“ – antrojo „SPA Mamadienienio“ sėkme džiaugėsi S. Šveikauskaitė.

Didžiausias Lietuvoje pižamų vakarėlis Birštone/Organizatorių nuotr.
Didžiausias Lietuvoje pižamų vakarėlis Birštone/Organizatorių nuotr.

Iš pradžių mamos su mažaisiais pliuškenosi „Vytautas Mineral SPA“ baseinų ir pirčių zonoje, o prisimaudę šventės dalyviai nuskubėjo ruoštis jaukiam pižamų vakarėliui. Mamos ir jų mažieji, pasipuošę spalvingomis pižamomis žaidė pagalvių karą, šoko, diskutavo ir įsitraukė į edukacines veiklas. Renginio metu pristatytas ir „Vytautas Mineral SPA vaikų meniu“, skirtas įvairaus amžiaus vaikams nuo kūdikių iki ūgtelėjusių paauglių. Nuo šiol Birštone save palepinti masažu, veido procedūromis ar kūno šveitimu galės net ir patys mažiausi kurorto poilsiautojai.

„Mamadienienis“ – tai visiškai nemokamas renginys įvairaus amžiaus vaikus auginančioms moterims, „Babyblog.lt“ įkūrėjos S. Šveikauskaitės iniciatyva sukurtas skatinti mamų bendruomeniškumą, kurti naujas draugystes ir stiprinti vaikų susilaukusių moterų tarpusavio ryšį.

Didžiausias Lietuvoje pižamų vakarėlis Birštone/Organizatorių nuotr.
Didžiausias Lietuvoje pižamų vakarėlis Birštone/Organizatorių nuotr.

„Mamos – tai viena nenugalima jėga ir kuo mūsų daugiau, tuo ta jėga stipresnė. Viena kitą vieningai išklausydamos ir palaikydamos, prireikus patardamos ar pasidalydamos savo patirtimi galime būti kaip kumštis. Matau, kaip ši mūsų mamų bendruomenė auga ir stiprėja, tad tai – kuo puikiausias įrodymas, kaip mamoms ir jų mažiesiems reikalingos tokios iniciatyvos“, – apie renginio konceptą pasakojo žinoma tinklaraštininkė, prasitardama, jog vietų į „SPA Mamadienius“ nelieka vos per keletą minučių.

Pirmajame mamų pižamų vakarėlyje apsilankė tinklaraščio „Nesupermama“ autorė Viktorija Beišienė su dukra Atėne, mitybos specialistė ir trenerė Anastasija Zizas su sūnumi Richardu ir dar virš penkiasdešimties mamų su įvairaus amžiaus vaikais, kurie vieningu šūksniu pritarė, kad tai buvo vienas linksmiausių jų savaitgalių su naujais draugais.

Naujausi straipsniai