Mama tapusi „Sel“ vokalistė Silvija Pankūnaitė pristato solinę dainą: „Ją skiriu savo vyrui“

Silvija Pankūnaitė-Micutė ir Edvinas Micuta
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-14 14:32
Dar vasaros pradžioje mama tapusi „Sel“ vokalistė, grupės „The Backs“ narė Silvija Pankūnaitė-Micutė pristato pirmąją savo solinę dainą lietuvių kalba „Radau Tave“, kurią skiria mylimajam Edvinui Micutai. Apie motinystės džiaugsmus bei naują kūrybinį etapą atlikėja kalbasi su portalu Žmonės.lt.

Kaip gimė ši daina? Apie ką ji?

Dainoje kalbu apie tikrus jausmus, kuriuos jaučiau savo vyrui Edvinui mūsų pažinties pradžioje, pirmuosius pasimatymus, lydinčias emocijas. Dainą dedikuoju būtent jam. Tiesa, kūrinio tekstas bei istorija turi pozityvumo žinutę, romantišką emociją ir alsuoja meile bei noru būti geresniam šalia to žmogaus, kurį stipriai myli ir juo žaviesi.

Tikrumas paprastume, ko tikrai reikia šiomis dienomis, kada mus persmelkia įvairios baimės ir grėsmės karantino, saviizoliacijos, atsiskyrimo metu. Dainuodama linkiu surasti mus šildančius prisiminimus, įvertinkime vienas kitą, tuo pasidžiaukime ir nepasiduokime stresui.

Silvija Pankūnaitė-Micutė
Silvija Pankūnaitė-Micutė

Vasaros pradžioje tapote mama. Kaip derinate kūrybą, darbus ir motinystę?

Nauji potyriai tapus mama – nuostabūs. Tai neeilinis įvykis mano gyvenime. Tai yra didžiulis įkvėpimas naujiems kūriniams ir tokios stiprios emocijos tikrai dažnai sugula į naujas dainas, jų tekstus. Po truputėlį užsirašinėju mintis ar atsirandančias melodijas ir jas kaupiu. Turiu mintį sukurti vaikiškų dainelių rinkinį. Tikiuosi ši mintis manęs neapleis.

Daugeliui menininkų pandemijos laikotarpis yra gana sudėtingas. Kaip tai išgyvenate jūs?

Karantino metu ir paskutiniais mėnesiais darbų ne tiek daug, kadangi šiuo metu man pats svarbiausias dalykas – dukrelės auginimas ir rūpinimasis šeima. Tikrai daugiau saugomės dėl vaikučio ir savo artimųjų. Koncertų buvo vos keletas, bet per daug ir nesiveržiau šiuo laiku daug kur dalyvauti, norisi pasimėgauti motinyste, kadangi laikas bėga labai greitai. Atrodo, kad 4,5 mėnesio su mažyle tiesiog ištirpo...

Nepasakyčiau, kad  šis laikas tapo kažkoks sunkesnis, nes ir taip planavau truputį atsitraukti nuo veiklų auginant vaiką ir tai galiu daryti be jokios sąžinės graužaties. Smagu truputėlį stabtėleti, tikriausiai tai vienas geriausių dalykų atėjus karantinui. Stengiamės nestresuoti, viešumoje ar didesnių susibūrimų vietose per daug nesirodyti ir šį laiką tiesiog išgyventi mūsų šeimoje.

Silvija Pankūnaitė-Micutė
Silvija Pankūnaitė-Micutė

Ar ateityje išgirsime daugiau jūsų solinių kūrinių?

Kartais norisi dažniau pradžiuginti klausytojus naujomis dainomis, tačiau tuo pačiu norisi jas išjausti, subrandinti, kad tai nebūtų konvejerio gamybos reikalas. Man tai svarbu. Visgi, tikiuosi jau neužilgo pasakoti naują istoriją savo klausytojams, tik kitoje dainoje... (šypsosi).

Naujausi straipsniai