Maluma pristatė dainą „Sobrio“: jos vaizdo klipe – žinomi žmonės

Maluma / Pranešimo autorių nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-07-13 16:08
Bene žymiausias naujosios kartos Lotynų Amerikos dainininkas ir mados ikona Maluma atskleidė netgi dvi naujienas – naują dramatišką singlą „Sobrio“ ir žinią apie būsimą albumą, kuris pasirodys netrukus.

Naujasis singlas „Sobrio“ yra pirmoji paviešinta daina iš būsimojo kolumbiečio albumo, kuris turėtų pasirodyti labai greitai. Ir nors šis albumas žymi naująjį Malumos kūrybos etapą, „Sobrio“ yra apie skaudų išsiskyrimą praeityje. 

Pernai išleistame albume „Papi Juancho“, kuris pasirodė po Malumos ir jo ilgametės draugės skyrybų, dainininkas išlaikė kieto vyruko įvaizdį. Tuo tarpu naujajame single „Sobrio“ jis – nebe toks pasipūtęs. Priešingai, Lotynų muzikos žvaigždė pagaliau parodo savo jautriąją pusę.

„Sobrio“ tekstas pasakoja žmogaus, kuris tik išgėręs sugeba sukaupti jėgų, paskambinti savo buvusiai merginai ir pasakyti, kad jos ilgisi, istoriją. Kinematografiškas dainos vaizdo klipas buvo nufilmuotas Los Andžele, o jo autorius – pripažintas kino režisierius Jessy Terrero. 

Prie „Sobrio“ vaizdo klipo prisidėjo ir daugiau žinomų žmonių. Jame pasirodo „Victoria‘s Secret“ modelis Shanina Shaik, reperio P.Diddy sūnus Quincy, Kardashian klano narys Scottas Disickas, reperė Saweetie.

Malumos buvusią merginą vaidina įspūdingo grožio modelis iš Izraelio Eden Fines. Ji vaizdo klipe pasirodo su realybės šou žvaigžde Scottu Disicku. Tuomet tikrai ne sobrio („blaivas“ – isp. kalba) Maluma bando juos išprovokuoti, pats likdamas kvailio vietoje. Vaizdo klipo pabaiga – gana netikėta.

27-erių Malumą vien socialiniame tinkle „Instagram“ seka daugiau nei 58 milijonai gerbėjų visame pasaulyje. Nuo 2012 metų jis jau spėjo išleisti penkis albumus (dauguma jų – platininiai), įrašyti pasaulinius hitus su tokiomis scenos žvaigždėmis kaip Shakira, Madonna ir Jennifer Lopez.

Temos:
Muzika Maluma

Naujausi straipsniai