Malonus ritualas namuose: kaip atgaivinti plaukus?

Gražūs plaukai / Rene Furterer nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Pasikalbėkime apie tai, kaip svarbu rūpinantis plaukų išvaizda neišleisti iš akių esminių dalykų, kurie lemia jų savijautą.

Paruošk, plauk, puoselėk

Galvojant apie tai, kaip užtikrinti puikią plaukų išvaizdą, visada vertėtų turėti omenyje tris dalykus: pirma, ji nepaprastai glaudžiai susijusi su galvos odos būkle; antra, išvaizdą gerina arba blogina produktų sudedamosios dalys; trečia, optimalų rezultatą užtikrina priemonių kompleksas, o ne vienas, kad ir išskirtinis, produktas. Ne veltui plaukų priežiūros žinovai ragina praktikuoti aromaterapinį ritualą, kurį sudaro trys dalys – „Paruošk, plauk, puoselėk“ (angl. „Treat, wash, care“).

Kodėl akcentuojama aromaterapijos svarba? Jos pagrindas – skirtingi eteriniai aliejai, pasižymintys stebėtinai įvairiapusiu poveikiu, o toks ir yra efektyviausias. Vieni aktyvina galvos odos kraujotaką, kiti mažina uždegimą, niežėjimą, plaukų slinkimą, naikina pleiskanas, parūpina odai ir plaukams būtinų maitinamųjų ir drėkinamųjų medžiagų ir t. t. Jau nekalbant apie tai, kad eterinių aliejų skleidžiamas nepakartojamas kvapas ramina, atpalaiduoja ir šitaip silpnina žalingą streso, nuovargio įtaką galvos odos ir plaukų būklei. (Jei susidomėtumėte aromaterapiniais produktais, pasidomėkite Paryžiuje įsikūrusia kompanija „Rene Furterer“. Tai – vienas iš kultinių prekių ženklų, kurį atranda vis daugiau kokybę ir rezultatą vertinančių moterų.)

Tarkim, slenka jūsų plaukai. Tokiu atveju priemonė, kurios pirmiausia reikia, – ne šampūnas nuo slinkimo, bet galvos odos kraujotaką stimuliuojantis, ją valantis, plaukų svogūnėlius stiprinantis serumas! Kiti produktai – tokiems plaukams skirti šampūnas, kondicionierius, kaukė. Ir tada, kai plaukai niekuo „nesiskundžia“, atrodo gerai, kartą per savaitę naudoti priemonę su eteriniais aliejais, suteikiančią galvos odai gyvybingumo, – išmintingas sprendimas. (Antai „Rene Furterer“ turi „Complex 5“ – paruošiamąjį galvos odos koncentratą, nepaprastai sustiprinantį kitų priemonių poveikį.)

Stiprina, maitina, drėkina, saugo, užtikrina komfortą

Labai „trendy“ šiuo metu – sausieji aliejai, kurie greitai susigeria, neriebina odos ir plaukų, šių nenusvarina.

Pirmas ir labai svarbus žingsnis – išsitirti, kokia jūsų galvos odos būklė šiuo metu. Užsukite į kurią nors iš didžiųjų „Eurovaistinių“ – ten jums konsultantės tokį tyrimą atliks nemokamai (pasiteiraukite apie diagnostikos valandas). Kitas žingsnis – apsirūpinti būtent jūsų galvos odai ir plaukams tinkamais produktais. Tie, kurie padaro visa, ko reikia (stiprina, maitina, drėkina, saugo, užtikrina komforto pojūtį), turėtų būti kiekvienos iš mūsų siekiamybė. Geriau sugaišti laiko tokių priemonių paieškai, nei nusipirkti pirmas, pakliuvusias po ranka. Juolab išsiaiškinti, kas yra kas, šiais laikais nesudėtinga. Žodžiu, kalbame apie produktus, kurie taip paveikia, kad moteris staiga pradeda girdėti vis tą patį klausimą: „Ką padarei savo plaukams? Jie atrodo nuostabiai!“

Labai „trendy“ šiuo metu – sausieji aliejai, kurie greitai susigeria, neriebina odos ir plaukų, šių nenusvarina ir pasižymi visokeriopa nauda. (Rinkoje tokių produktų dar nedaug, bet minėtos „Rene Furterer“ naujoje linijoje „5 Sens“ jis yra. Pasak išbandžiusių, universalus, iš 5 aliejų sudarytas sausasis plaukų ir kūno aliejus ne tik akivaizdžiai pagerina odos ir plaukų būklę, padaro juos šilkinius, bet ir suteikia didelį malonumą naudojant – sensorinį ir olfaktorinį. Beje, ši kompanija garsi tuo, kad „įdarbina“ itin grynus, švarius ir aktyvius eterinius aliejus, kurie išgaunami be organinių tirpiklių, vien tik distiliuojant garais specialiai atrinktas augalų dalis, turinčias daugiausia veiksmingų elementų.)

Išskirtinė dažno naudojimo „Rene Furterer“ linija „5 sens“ – malonūs SPA ritualai namuose.

„5 senses“ linija / "Rene Furterer" nuotr.

„5 Sens“ stiprinamasis maitinamasis šampūnas

Švelniai valo ir maitina plaukus kiekvieną dieną jų neapsunkindamas. Pagamintas iš penkių išskirtinių aliejų ir yra 100 proc. natūralios kilmės. Besilikonė formulė daro plaukus neįtikėtinai minkštus ir šilkinius. Šampūno auksinė tekstūra išskirtinai putoja ir plaukus apgaubia maloniu aromatu.

„5 Sens“ stiprinamasis kreminis kondicionierius

Stiprina plaukus ir užtikrina puikų iššukavimą per rekordiškai trumpą laiką. praturtintas penkiais (100 proc. natūraliais) aliejais. Tinka visų tipų plaukams, jų neapsunkina, drėkina. Plaukai tampa švelnūs it šilkas, išskirtinai kvepia.

„5 Sens“ plaukų ir kūno aliejus

„Rene Furterer“ panaudojo visas botanikos žinias, ir taip gimė sausas aliejus. Unikalūs penki natūralūs augalų aliejai daro stebuklus odai ir plaukams. Aliejus nelipnus, jis tarsi satinas. Apsaugo ir maitina plaukus, o oda lieka minkšta ir glotni. Jo kerintis aromatas sustiprina jutiminius pojūčius. Be silikono.

Skaitykite daugiau