Maldyvuose atostogaujanti Goda Alijeva: „Sako, kad čia nėra ką veikti, o mes vos spėjame suktis“

Goda Alijeva Maldyvuose / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupės „69 Danguje“ atlikėja Goda Alijeva nuo lietuviško šaltuko nusprendė pabėgti į egzotiškuosius Maldyvus. Kurį laiką juose besiilsinti atlikėja dalinasi kvapą gniaužiančiais vaizdais ir išduoda – atostogos čia primena rojų.

Maldyvuose besiilsinti G.Alijeva socialiniame tinkle „Instagram“ dalijasi kvapą gniaužiančiais vaizdais iš salos – džiugina saulė, beveik 30 laipsnių šiluma, žydras vanduo, palmės, pramogos ir laikas sau.

„Dienos skrieja nenumaldomai greitai, emocijos sukasi ir atrodo nespėju atsigaut po vieno gamtos stebuklo, o už kampo laukia kitas... Žodžiais nenupasakojama, kaip čia viskas gražu, poilsis kūnui ir sielai... Kažkur toli, ten kur amžina vasara, jūra smėlis ir tik tu pats su savim ir sau... Esu dėkinga už kiekvieną sekundę gyvenimo“, – sako G.Alijeva.

Moteris pasakoja, kad saloje – apstu veiklos: ji jau keliskart mėgavosi paviršiniu nardymu, kurio metu šėrė žuvis ir pamatė praplaukiantį nedidelį ryklį, vyko pažiūrėti, kaip maitinamos rajos, dalyvavo naktiniuose paplūdimio šokiuose ir stebėjo įspūdingus pasirodymus su ugnimi, važinėjosi dviračiu, skaitė knygą, deginosi...

„Sako, kad Maldyvuose nėra ką veikti, tačiau mes nespėjame suktis, ir ten, ir ten norisi nukeliauti, pamatyti“, – patikina ji.

Puse lūpų Goda užsiminė ir apie tai, kad atostogos ties Maldyvais nesibaigs – po jų suplanuota kita vieta, tačiau kokia – kol kas neatskleidė.

Atlikėja džiaugėsi, kad saulės ir gerų emocijų – per akis ir šypsodamasi pridūrė, kad kol kas visai nepasiilgo Lietuvos ir mūsiškio „cepelininio dangaus“

Goda Alijeva mėgaujasi poilsiu Maldyvuose (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau