Maldyvuose 2019-uosius sutikusi Simona Albavičiūtė-Bandita: „Problemos ten – neegzistuoja“

Simonos Albavičiūtės-Banditos atostogos Maldyvuose
Autorius: Gabrielė Valaitytė
Publikuota: 2019-01-09 17:35
„Esu begalinė mėlyno vandens „fanė“, todėl dažniausiai renkuosi vietas, kuriose galiu palepinti akis gražiais vaizdais“, – sako su mylimuoju Andriumi (27) iš Maldyvų ką tik grįžusi radijo ir televizijos laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita (33). Į Maldyvus pora vyko pirmą kartą – įmerkę kojas į vandenyną jie stebėjo ir naujametinius fejerverkus: „Kiekviena dieną čia, tarsi, egzotinio filmo scena“, – prisipažino ji.

Nors apie kelionę į šią salų valstybę Simona galvojo jau ilgą laiką – išvyko paskatinta artimo bičiulio, kelionių agentūros įkūrėjo Rimvydo Širvinsko-Makaliaus.

„Kurį laiką mintyse sukosi ši kryptis, todėl, kaip dažniausiai ir būna – atsiradus minčiai, ji labai greitai materializuojasi. Rudens pradžioje bičiulis Rimvydas Širvinskas pasiūlė drauge vykti švęsti Naujųjų metų, kadangi pats šią kryptį būtent Naujiesiems pasirinko ne pirmą kartą, nusprendėme, jog ten tikrai bus gerai. Juk kalba keliones geriausiai išmanantis ir pusę pasaulio išmaišęs žmogus! Nuojauta pasitvirtino tūkstančiu procentu, o Rimvydą kiekvieną dieną juokais ėmiau vadinti savo nauju Dievu

Įsivaizduokite, paskutinė metų diena: iš ryto išvykstame į nuostabaus grožio salą, Naujuosius švenčiame fejerverkus stebėdami įbridę į vandenyną, sausio pirmąją nubundame su tobulu vaizdu per langą, iš karto – į maudymosi kostiumėlį, išsimaudome savo kieme, plaukiame nardyti. Vėliau sėdėdami ant laivo stogo stebime delfinų pasirodymą, pietaujame vandenyno viduryje atsirandančioje poros dienų salelėje, vadinamoje sand bang, ir visą tai tęsiasi savaitę! Kiekviena diena, rodos, buvo kokio nors egzotiško filmo scena!“, – įspūdžiais dalijosi garsi moteris.

Simonos Albavičiūtės-Banditos atostogos Maldyvuose
Simonos Albavičiūtės-Banditos atostogos Maldyvuose

S. Albavičiūtė prisipažino, kad atostogas su mylimuoju praleido itin turiningai. Nors pora gyveno vietinių gyventojų saloje, tačiau kasdien laivais plaukdavo vis į kitą Maldyvų vietą.

„Esu begalinė mėlyno vandens fanė, todėl dažniausiai renkuosi vietas, kuriose galiu palepinti akis gražiais vaizdais. O Maldyvuose gražu visur, kur tik pažiūrėsi: įspūdingi krantai, baltas smėlis, gausu įvairiausių žuvų! Daug nardėme, skraidėme vandens parašiutu, dieną lydėjome vandens motociklu plaukdami į besileidžiančią saulę, net matėme vandenyje šviečiantį planktoną! Viena smagiausių atrakcijų tapo netikėtai aptiktos krabų lenktynės, kurios mūsų saloje organizuojamos kiekvieną penktadienį. Juokavome, jog per šią kelionę galime skųstis tik vienu dalyku – po šių atostogų grįšime labai išlepę ir grįžus į Lietuvą bus sunku vėl priprasti prie pilkos spalvos“, – šypsojosi radijo ir televizijos laidų vedėja.

Simonos Albavičiūtės-Banditos atostogos Maldyvuose / Asmeninio albumo nuotr.
Simonos Albavičiūtės-Banditos atostogos Maldyvuose / Asmeninio albumo nuotr.

Simona ir Andrius spėjo ne tik pailsėti, bet ir pasimėgauti aktyviomis pramogomis.

„Kiekvieną rytą norėdavosi keltis anksti ir turėti kuo ilgesnę dieną. Vakare grįždavome pavargę, tačiau tik nuo gerų emocijų ir ilgų maudynių! Šioje kelionėje rinkomės lengvesnę kelionės programą ir kitam kartui atidėjome giluminį nardymą. Tačiau net ir nardant paviršiumi, sutikome mažų ryklių, rajų, o plaukdami matėme būrius žuvų skraiduolių, todėl, pasikartosiu, kiekviena diena buvo tiesiog įspūdinga“, – džiaugėsi S. Albavičiūtė.

Į kelionę pora ilgai nesiruošė – su savimi pasiėmė tik pasus ir keletą vasarinių drabužių. Anot Simonos, vykstant į Maldyvus svarbiausia su savimi pasiimti stipraus kremo nuo saulės – mat saulė ten plieskia kiaurus metus.

Simonos Albavičiūtės-Banditos atostogos Maldyvuose / Asmeninio albumo nuotr.
Simonos Albavičiūtės-Banditos atostogos Maldyvuose / Asmeninio albumo nuotr.

„Vykstant į Maldyvus nereikia jokių skiepų, tik stipraus kremo nuo saulės, todėl nebuvo jokių rūpesčių. Rimvydas kelis kartus pakartojo, jog būtina vežtis 50 stiprumo kremą. Prieš kelionę užsukome į vaistinę, nusipirkome pagrindinių vaistų, kremo ir viskas. Kadangi saulė plieskė visas dienas, kremą, žinoma, sunaudojome, tačiau grįžome gražiai įdegę, nebuvo nė vieno skaudančio peties. Na, o vaistų neprireikė, todėl parsivežėme viską namo“, – šypsojosi ji.

Anot žymios Simonos, egzotinės salos puikiai tinka neturintiems laiko, tačiau norintiems įspūdingų atostogų – per savaitę pora patyrė tiek nuotykių, kad, rodos, atostogavo mėnesį.

„Būtinai grįšime į Maldyvus – ten problemos neegzistuoja“, – juokėsi ji.

Po pasisekusios kelionės – norisi turėti ko laukti, tačiau dėl naujos kelionių krypties Simona ir Andrius nėra apsisprendę. „Galbūt vyksime slidinėti į kalnus. Norisi pasidžiaugti ir tikra žiema!“.

Naujausi straipsniai