Malaizijos atlikėjas Sherman Tan su lietuviais sukūrė bendrą dainą ir klipą: skamba abi kalbos

Greta Vitaitė, Juozas Kazakevičius ir Sherman Tan / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-10 14:43
„Ar žinojote, kad malaiziečių kalba labai panaši į lietuvių?“ – taip atlikėjas bei dainų kūrėjas Sherman Tan pristatė vieną populiariausių Malaizijoje dainų „Kau Ilhamku“ (liet. „Tu – mano įkvėpimas“).

Karantino metu  atlikėjas, buvęs muzikinio projekto „Finalo ketvertas 2019“ dalyvis, ieškodamas studijos savo tiesioginiams įrašams, netikėtai susipažino su Juozu Kazakevičiumi (DJ JuoKaz) bei atlikėja Greta Vitaite. Ši pažintis  išsivystė į gražų muzikinį lietuvių-malaiziečių projektą – dainą. 

„Džiaugiuosi, kad Vilnius yra daug galimybių suteikiantis miestas. Jame tu gali surasti ir su kuo kurti, ir su  kuo groti, dainuoti. Muzika lengvai sujungia skirtingų kultūrų muzikantus. Dalinomės su Sherman studija ir vieną kartą jis užsiminė apie labai populiarią dainą, kuri yra klausoma ne tik Malaizijoje, bet ir kitose Azijos šalyse. Kadangi daug įkvėpimo semiuosi iš savo mėgstamų tropical-house atlikėjų, greitai gimė ir dainos aranžuotė. Šiam stiliui būdingi egzotiški būgneliai, smagus ritmas ir pianino skambesys puikiai tiko šiai  dainai“, – dalijasi Juozas. 

Juozas Kazakevičius ir Greta Vitaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Juozas Kazakevičius ir Greta Vitaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Greta Vitaitė, Juozas Kazakevičius ir Sherman Tan  / Asmeninio albumo nuotr.
Greta Vitaitė, Juozas Kazakevičius ir Sherman Tan / Asmeninio albumo nuotr.

Daina „Kau Ilhamku“ (aut. Asmin Mudin, Man Bai) yra apie kūrybą, įkvėpimą, meilę. Daina tapo itin  populiari, kai ją įrašė Malaizijos dainininkas Man Bai.

„Šiuo sunkiu atlikėjams laikotarpiu, ji tapo tikru  įkvėpimu mums, kūrėjams. Norėjome sulaukti vasariško oro bei perteikti savo dainos versiją būtent  gamtoje, šviečiant saulei, kai viskas aplinkui žalia ir gražu, o šis pavasaris, kaip tyčia, nelepino tinkamais  filmavimui orais“, – teigia Greta. 

Greta Vitaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Greta Vitaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Sherman labai patinka Lietuvos gamta, todėl atvykęs į vaizo klipo filmavimo vietą, iškart paklausė: „O čia  jūra ar ežeras?“.

„Paliekame žiūrovams atspėti, kur gi vyko dainos video klipo filmavimas“, – juokiasi kūrėjai.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai