Makso Melmano dukra Vokietijoje tapo populiaresnė už grupę „Biplan”

Maksas Melmanas su šeima / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-10 15:42
Dvidešimt penkerių metų sukaktį šiemet švenčianti viena garsiausių lengvojo roko grupių „Biplan” nesiliauja stebinti gerbėjų, priešingai, siekia įgyvendinti vieną iš savo svajonių. Viena ilgiausiai Lietuvoje gyvuojančių grupių sugalvojo paįvairinti savo muzikinį stilių ir nusprendė startuoti su visiškai nauju turu „Džiaze tik merginos“.

„Tai žiauriai įdomus projektas mums, kaip muzikantams. Idėjos pradžioje buvo pamąstymų, ar mes čia ne per drąsiai elgiamės. Tai mūsų grupės dainų retrospektyva. Visų savo 25–erių metų dainas perdarėme ir padarėme su džiazo prieskoniu. O, kad jau pavadinimas toks, viskam įgyvendinti nusprendėme pasikviesti ir atlikėją Karina Krysko, kuri iškart sutiko“, – teigia Maksas Melmanas, pirmadienį, 22 val., kartu su visa grupe apsilankysiantis naujojo kanalo 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“.

Maksas Melmanas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Maksas Melmanas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Savo grupės nariui antrina ir Olegas Aleksejevas. „Dabar turbūt visi galvoja, kad viskas, grupė pasikeitė ir nebebus tokia, kaip anksčiau. Ne, niekas nesikeičia, tame ir smagumas, tai tik kelių koncertų ciklas. Labai norėjosi padžiazuoti, nes mes niekad nebuvome prie jo prisilietę“, – juokiasi O. Aleksejevas.

Maksas Melmanas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Maksas Melmanas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Nors populiarioji grupė per visus savo gyvavimo metus nebuvo padariusi pertraukos, ir turi savo publiką Lietuvoje bei Vokietijoje, tačiau pagrindinis vokalistas neslepia, kad jo atžala kitoje šalyje tapo populiaresnė, nei jų grupė „Biplan“.

 

Maksas Melmanas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Maksas Melmanas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Mano dukra Amelie 2019 metais Vokietijoje dalyvavo projekte „The Voice Kids“. Pasakysiu ir kaip mylintis tėvelis ir, kaip dainininkas, ji sudainavo puikiai! Tai buvo labai miela. Ir kaip tą žinomumą galima pamatuoti, tai youtube platformoje su savo pasirodymu ji turi beveik 2 mln. peržiūrų. O net ir tai metais šį projektą laimėję dalyviai negali tokiais skaičiais pasidžiaugti“, – džiugesio neslepia atlikėjas M. Melmanas.

Atlikėjai papasakos apie grupės pradžią, atsakys į keletą greitų bei netikėtų klausimų ir pasidalins savo karjeros ypatumais laidoje „Pagaminta Lietuvoje“, kurią bus rodoma antrąją Šv. Velykų dieną, pirmadienį, 22 val. per 2TV.

Naujausi straipsniai