Maksimas Galkinas uždainavo lietuviškai: atliko gerai žinomą legendinio atlikėjo kūrinį

Maksimas Galkinas, koncerto akimirkos / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr., stopkadrai
Šaltinis: Žmonės
AA

Šiuo metu Lietuvoje viešintis humoristas Maksimas Galkinas surengė pasirodymus didžiausiuose šalies miestuose. Savo programoje jis turėjo ir lietuvišką, gerai žinomą hitą, kurį atliko padedant publikai.

Pasirodymo Šiauliuose metu publika pašėlo, išgirdusi, kaip Maksimas Galkinas atlieka legendinio atlikėjo Stasio Povilaičio dainą „Švieski man vėl“.

„Ačiū jums, mieli klausytojai gražiajame Šiaulių mieste! Kartą prieš daugelį metų, 2000-ųjų pabaigoje, koncertavau toje pačioje Šiaulių arenoje, praėjus metams po šių svetingų rūmų atidarymo.

Džiaugiuosi, kad vėl esu čia. Vaizdo įraše – ištrauka iš vakarykščio koncerto. Daina iš lietuvių dainininko Stasio Povilaičio repertuaro“, – rašė M.Galkinas.

M.Galkino naujos programos pasirodymai su daug pokštų, dainų bei staigmenų jau du kartus įvyko Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, taip pat Klaipėdos „Švyturio arenoje“ ir Šiaulių arenoje.

Dalindamasis vaizdo įrašu iš Klaipėdos, komikas rašė: „Ačiū, mano brangūs klausytojai mylimoje Klaipėdoje! Jau daugelį metų pas jus koncertuoju, o mano pasirodymas visada virsta tikra geros nuotaikos švente dėl jūsų nuoširdaus atvirumo. Aš jus myliu! Iki pasimatymo kitą kartą!“

M.Galkinas pasidalijo ir akimirkomis iš Vilniaus. Čia buvo surengti net du koncertai, mat išpirkus visus bilietus į pirmąjį, paskelbtas papildomas.

„Ačiū, brangūs klausytojai! Nuostabiai šiltas priėmimas kaip visada, Daugiau nei 20 metų koncertuoju svetingoje Lietuvoje ir visada džiaugiuosi šiais susitikimais“, – rašė Maksimas.

Dar vienas pasirodymas laukia Kauno „Žalgirio arenoje“ lapkričio 14 d.

Scenoje M.Galkinas visada vienas, tačiau jis meistriškai įkūnija daugybę skirtingų žmonių – nuo politikų iki šou verslo atstovų. Humoreskos, anekdotai, taiklūs ir juokingi pastebėjimai apie šių dienų aktualijas ir, žinoma, parodijos. M.Galkinas pastebi ryškiausius parodijuojamo žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, mimikos ir balso subtilybes.

Skaitykite daugiau