Makiažo vaizdo pamoka: ideali veido oda

Makiažo pamoka: prieš ir po
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-30 14:13
Kad ir kiek pastangų bei laiko įdėtumėte dažydamos akis ar lūpas, makiažas nebus tobulas, jei tinkamai neparuošite veido odos. Elaima.lt kartu su makiažo dirbtuvėmis „Make My Day“ ir vizažiste Rūta Pakeltyte pradeda makiažo vaizdo pamokų seriją, o pirmoji pamoka kaip tik ir skirta tinkamam veido odos paruošimui vasarą.

Makiažo meistrės Rūtos Pakeltytės patarimai, kokius žingsnius reikia atlikti, jei norite išgauti tobulos veido odos efektą:

 • Vasarą įprastą makiažo pagrindą verta pakeisti kremu su spalva. Būtina parinkti kremą, kurio spalva kuo artimesnė jūsų veido odos spalvai. Tai darykite užtepdamos šiek tiek kremo ant kaklo – spalva ideali tuomet, kai kremo visiškai nesimato.
   
 • Dengiant veidą maskuojamosiomis priemonėmis, veido odą reikia švelniai tapšnoti, o ne trinti. Makiažo pagrindą ar kremą ant veido paskirstykite naudodamos kabuki šepetėlį, makiažo pagrindo šepetėlį arba sudrėkintą makiažo kempinėlę.
   
 • Kad veidas atrodytų gaiviai, būtina užmaskuoti patamsėjusius paakius – šiai zonai labiausiai tinka skaistinamieji pieštukai. Maskuojamoji priemonė, tepama po akimis, turėtų būti puse tono ar tonu šviesesnė, nei makiažo pagrindas. 
   
 • Skaistinamuoju pieštuku taip pat reikia pašviesinti smakro vidurį, viršutinę lūpų liniją, nosies ir kaktos vidurį. 
   
 • Jei jūsų oda mišri ar riebi, makiažo pagrindą užfiksuokite padengdamos veidą biria arba presuota veido pudra. Jei veido oda riebi, pudra stenkitės labiau užfiksuoti tas vietas, kur matomos poros. 
   
 • Jei norite veidui suteikti gaivumo, naudokite matinę arba pusiau matinę bronzinę veido pudrą. Ja denkite smilkinių zoną, nosies galiuką, smakrą ir skruostus. 
   
 • Paskutinis veido odos paruošimo žingsnis – dengimas skaistalais. Jiems naudokite šepetėlį minkštais šereliais, kad skaistalų nepadaugintumėte. Jei norite veidui suteikti papildomo švytėjimo, naudokite švytinčius skaistalus. Juos tepkite ant iškiliausios skruosto vietos. 
Makiažo pamoka: prieš ir po
Makiažo pamoka: prieš ir po

Rūta Pakeltytė yra makiažo dirbtuvių „Make My Day“ įkūrėja, makiažo meistrė, dirbanti su daugybe pramogų pasaulio žvaigždžių, ruošianti modelius profesionalioms fotosesijoms, reklamoms. Jos sukurtas makiažas nesyk pristatytas įvairiuose interneto portaluose ir spaudos leidiniuose. 

Makiažo pamoka: prieš ir po
Makiažo pamoka: prieš ir po
Elaima.lt

Naujausi straipsniai