Makiažo tendencija – ekstremaliai didelės akys. Kaip tokias susikurti?

Modelis / „L‘Oreal“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-20 18:44
Pasaulio merginos eina iš proto dėl iš Japonijos atkeliavusios mados – „Manga“ komiksų ir animacinių filmų lėlyčių stiliaus. „Manga“ arba „Kawaii“ vadinamo stiliaus šalininkės neriasi iš kailio, kad tik taptų panašesnės į japoniškų komiksų knygelėse vaizduojamas lėles.

„Kawaii“ makiažo paslaptis – optiškas akių padidinimas. Makiažo ir kontaktinių lęšių pagalba sukuriama iliuzija, kad akys yra gerokai didesnės, gilesnės ir patrauklesnės. Kuri gi tokių nenorėtų?! Tuo labiau, kad išsiplėtusių akių vyzdžių vaizdas siunčia signalą, jog esi įsimylėjusi...

Norint optiškai padidinti akis, reikia suvokti spalvų, o tiksliau šviesos ir šešėlių svarbą. Šviesūs objektai visuomet atrodys didesni nei tie, kurie yra tokio paties dydžio, tačiau yra tamsesnės spalvos. Todėl norint sukurti didelių akių efektą, reikia meistriškai naudoti spalvas ir priemones joms didinti. Skamba sudėtingai? Įrodysim, kad taip tikrai nėra!

Svarbiausia – pabrėžti viršutinių blakstienų augimo liniją ir optiškai „padidinti“ akies obuolį naudojant baltą akių pieštuką arba šešėlius. Apačioje esančiame piešinyje gali pamatyti, kad šio makiažo esmė – juodas viršutinio akių voko kontūras ir baltai paryškintas apatinis akies voko kraštelis.

Kaip susikurti „Manga“ stiliaus makiažą?

  1. Viršutinį akies kontūrą paryškink skystu akių kontūru
  2. Apatinio voko kraštelį apvesk baltu pieštuku. Stenkis, kad linija būtų kuo arčiau apatinių blakstienų.
  3. Paryškink blakstienas apimties suteikiančiu tušu, prieš dažydama gali blakstienas užriesti.  

Blakstienų tušas – svarbiausias šio makiažo elementas, nes kad ir kokias gudrybes naudosi, be jo neišgausi „lėliškų“ blakstienų efekto. Neveltui blakstienų tušas – dažniausiai perkama dekoratyvinės kosmetikos priemonė!

„Manga“ lėlytės klijuojasi įspūdingas dirbtines blakstienas, o tau to daryti neteks, nes specialiai šiai makiažo tendencijai sukurtas kompanijos „L‘Oreal“ blakstienų tušas „Miss Manga“ pavers tavo akis itin išraiškingomis.

Šio tušo paslaptis – 360 laipsnių besilankstantis kūgio formos šepetėlis, kuris ilgina ir „išskleidžia“ viršutines blakstienas, o smailus šepetėlio galiukas itin tinka ryškinti apatinėms blakstienos, jos atrodo lyg iš japoniško filmuko! Tereiks nuspręsti, kuriam laimingajam pamerksi savo lėlytės akį...

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai