Makiažo studijos modeliu tapusi Eglė Jakštytė pristatė netikėtą įvaizdį

Eglė Jakštytė / Tomo Janulevičiaus nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-11-23 12:08
Pastaraisiais metais Lietuvoje vis daugėja makiažo namų, kuriuose moterys ir merginos ne tik ateina pasigražinati lūpų dažais, šešėliais ar pudra, bet ir pačios uoliai mokosi, kaip save paversti gražuolėmis. O štai dainininkė Eglė Jakštytė tapo „Cherchez la femme“ makiažo bei nagų dizaino studijos veidu.

Naujoje studijoje daug dėmesio skiriama nestandartinių bruožų merginoms. „Visos moterys ir merginos gražios, tereikia išmokėti save pateikti“, – sako įkūrėjos sukūrusios naują įvaizdį dainininkei.

E.Jakštytė teigia, kad kasdien naudoja šiek tiek kosmetikos, tačiau koncertuose, televizijos filmavimuose makiažas būtinas. „Svarbiausia kokybė ir saikas“, – sako 25-erių mergina.

Nors merginos oda skaisti, tačiau šou versle makiažas labai svarbu, todėl reikia nesuklysti renkantis gerus specialistus. Šįkart sukurti įvaizdį ji patikėjo naujai studijai sostinėje. „Pasirinkau šias specialistes ne tik dėl idėjos, šių makiažo ir manikiūro meistrių įkurtoje studijoje jaučiuosi kaip namie, taip gera čia pabūti“, – šypteli mergina.

Tomo Janulevičiaus nuotr.
Tomo Janulevičiaus nuotr.

Dėl visko kaltos moterys

„Cherchez la femme“ – žymus prancūzų posakis, reiškiantis „ieškok moters“. „Jis geriausiai apibūdina mūsų studiją, visi žino, kad plaukų stilistų, makiažo specialistų kėdėse moterys atsiskleidžia labiausiai. Mes puikūs psichologai“, – juokėsi įkūrėjos.

Atlikėją E.Jakštytę makiažo namai pasirinko pagrindiniu veidu. „Fotosesijos įvaizdžiai ir aksesuarai turėjo atspindėti studijos idėją – eleganciją, paslaptingumą, seksualumą, juk dėl visko kaltos moterys“, – juokiasi įkūrėjos ir pažada, kad kiekviena apsilankiusi bus patenkinta ir taps vakaro karaliene.

Netikėtas įvaizdis

„Cherchez la femme“ orientuojasi ir specializuojasi į asmenybes. Trys fotosesijos įvaizdžiai ir aksesuarai turėjo atspindėti studijos vizažisčių idėją.

„Pasirinkome netradicinių bruožų modelius, aksesuarus. Mes visada laikomės principo, kad makiažas neturi keisti veido bruožų, kad jis turi išryškinti tai, ką mergina turi ypatingo. Dažnai mes, moterys, esame sukaustytos stereotipų, todėl puošiamės tik auskarais ir apyrankėmis. O kodėl nepasidabinus kažkuo išskirtiniu, ekstravagantišku?“

Tomo Janulevičiaus nuotr.
Tomo Janulevičiaus nuotr.

Specialiai fotosesijai buvo sukurti rankų darbo gaminiai: auskarai, žiedai ir galvos papuošalai, pagaminti iš „Swarovski“ kristalų, agato ir kalnų krištolo. Pasak jų, E.Jakštytė – ne tik turi išskirtinai stiprų balsą ir sceninį įvaizdį, bet ir netradicinius veido bruožus – tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl studiją pasirinko žymią atlikėją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai