Makiažo modeliu tapusi Simona Albavičiūtė-Bandita prisipažino, kad nemoka dažytis

Simona Albavičiūtė-Bandita / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-18 13:31
Trečiadienio rytą viename sostinės viešbučių susirinkusios moterys žarstė viena kitai komplimentus ir susipažino su naujomis vasaros makiažo tendencijomis. Makiažo modeliais mielai sutiko tapti žinomos moterys – aktorė Redita Dominaitytė ir „Zip FM“ laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita.

„Kiekvieną dieną naudoju makiažo priemones – pudrą, akių tušą ir akių pieštuką – tačiau galiu prisipažinti, kad nemoku dažytis. Gerai, kad turiu draugių, kurios mane padažo. Kasdien naudoju mažai makiažo priemonių, nes mėgstu jausti natūralią savo veido odą, o savaitgalį mėgstu paryškinti bei akcentuoti akis“, – prisipažino Simona.

„Makiažas man yra artima ne tik kaip moteriai, bet ir kaip savo srities specialistei. Esu aktorė, mano darbe tenka naudoti daug makiažo. Esu ryškus žmogus, tai jau yra manyje“, – teigė visada ryški iš aplinkos išsiskirianti R.Dominaitytė.

Renginio metu buvo naudojama odos priežiūros ir dekoratyvinės kosmetikos „Mary Kay“ kosmetika. Vizažistė Jelena Liaudinienė teigė, kad šią vasarą svarbiausias akcentas – švari, skaisti ir gaivi veido oda. Anot jos, dar pernai karaliavęs blyškumas šiemet vietą užleido ryškioms spalvoms.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai